Категорії
Блог

Як змінилася вартість оренда квартири у Полтаві?

Оренда квартири – це варіант швидкого розв’язання питання житла, але, як ми вже говорили в попередній статті, свої ризики звісно є і вони суттєві. Останнім часом серед молоді стало популярно саме орендувати квартиру, адже не потрібно думати про ремонт, про витрати на усунення поломок та недоліків. Але в цій тенденції є і великий мінус, адже оренда – це не власна квартира і Вас можуть попросити виїхати неочікувано. Тому, звісно, найкраще мати свою квартиру – комфортне житло, в якому Ви будете господарем, в якому Ви зможете почуватися справді “вдома”.

Оренда квартир – це, по своїй сутності, квест, адже заселяючись Ви звозите туди всі свої речі та облаштовуєтеся, намагаєтеся створити комфорт для себе та своєї сім’ї. І при зміні квартири пройти квест доводиться заново – знайти нове житло, підібрати район, скласти речі, переїхати та знову займатися облаштуванням. Але в наш час оренда квартири – дуже просто, достатньо звернутися до рієлтора і Вам підберуть саме те, що хочеться. Оренда квартир поділяється на два види: довгострокова оренда та подобова оренда. Цінова політика також дуже різниться і про те, які фактори впливають на орендну плату поговоримо далі. Загалом, варто зазначити, що орендна плата за квартири в Полтаві зросла, у зв’язку з подіями в країні. Згідно з проведеними дослідженнями, ціна квартири зросла від 5 до 17 %, в залежності від метражу та стану квартири.

ОРЕНДа КВАРТИРИ, На що потрібно звертати увагу?

Отже, якщо Ви все-таки вирішили наймати житло (квартиру чи приватний будинок) в оренду, то Вам обов’язково потрібно звернути увагу на ряд показників.

  1. Район розташування, де Ви будете орендувати квартиру чи будинок. Розміщення будинку чи новобудови у Полтаві дуже важливо, адже кожного дня у людини є справи, які потрібно вирішувати: відвезти дітей в школу чи в дитсадок, дістатися роботи, купити продукти в магазині чи в супермаркеті, відвідати лікаря чи сходити в аптеку. Важливо також щоб була зона відпочинку, особливо якщо у Вас є діти: парки, дитячі майданчики тощо.
  2. Поверх. Квартири на перших та останніх поверхах найдешевші, квартири ж на середніх поверхах мають вищу ціну.
  3. Ремонт та стан квартири.  Дане питання є найважливішим, адже всім хочеться комфорту та краси навколо. Дім – це місце де ми відпочиваємо та проводимо час з рідними. Логічно, що орендна ціна квартири з євроремонтом буде в рази дорожчою, ніж ціна квартири зі старим або косметичним ремонтом.
  4. Меблювання та наявність техніки. Важливий момент при виборі квартири. Ціна квартири з меблями та всією необхідною технікою буде більшою.
  5. Новобудова чи старий будинок. В новобудовах квартири завжди гарні та просторі. Ціна квартири в старому будинку також може бути високою, але це тільки в тому випадку, якщо зроблено євроремонт, сантехніка та електроенергія також оновлені.
  6. Площа житла та кількість кімнат. Однокімнатна квартира – найнижча ціна. Чим більше кімнат, тим вища буде ціна квартири.

«Будівельно-монтажна компанія «Атлант» радить все ж таки задуматися не про оренду квартир, а про придбання власного житла. Купити квартиру – це мати спокій та впевненість в тому, що і завтра і через 50 років ця квартира буде Вашою. Для уточнення інформації зверніться у відділ продажу. Ми вже чекаємо на Ваш дзвінок.

Перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.