1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Останні роки великою популярністю користуються комерційні приміщення, які розміщуються на перших поверхах новобудов. Комерційна нерухомість будується на першому поверсі новобудови Полтава для забезпечення потреб бізнесу. Такі приміщення, зазвичай купляють для двох цілей:

  1. створення нового бізнесу чи розширення наявного;
  2. інвестиції – здавати власне приміщення в оренду завжди дуже вигідно.

У виборі комерційної нерухомості потрібно враховувати декілька моментів. Основний – це місце розташування ЖК. Ефективність роботи та розвитку бізнесу на 65% залежить від району розміщення.  Власники квартир стануть Вашими постійними клієнтами, адже так зручно, коли магазин, аптека чи медцентр знаходиться в будинку. Комерційні приміщення, які пропонують забудовники Полтава, а саме ТОВ «БМК «АТЛАНТ» – це приміщення, які мають дуже зручне планування. Наші спеціалісти допоможуть Вам обрати не тільки квартиру, але і приміщення, яке стане початком Вашого бізнесу. Відеоогляд комерційного приміщення.

Не тільки комерційні приміщення є в наявності, перелік всіх доступних квартир ЖК Європейський можна переглянути на сторінці – Каталог приміщень.

Приєднуйтесь до наших каналів у Instagram та Youtube, де ми висвітлюємо інформацію щодо процесу будівництва. А також може підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.