1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Купити квартиру в Полтаві – це потурбуватися про майбутнє своїх дітей. Квартири в новобудовах разюче відрізняються від житла в старих домівках. Двокімнатні квартири мають велику перевагу перед однокімнатними з невеликою площею. Двокімнатна квартира від забудовника Полтава стане ідеальним варіантом для родини з дітьми. Велика площа та наявність 2 окремих кімнат дає змогу усамітнитися кожному члену родини. 2 кімнатні квартири бувають одно та дворівневі.

Квартири від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» будуються висококваліфікованими будівельниками та мають зручне планування. А наявність великого балкона дає можливість використовувати його як третьою повноцінну кімнату. 

Ми також будуємо дворівневі 2 кімнатні квартири – ідеальний варіант просторої квартири. Дворівневі квартири нагадують заміський будинок. Обираючи новобудови Полтава від нашої будівельно-монтажної компанії – Ви стаєте власником затишної квартири в новому цегляному будинку з утепленням. 

Купити двокімнатну квартиру – обрати комфорт та якість за приємною ціною, адже ціна двокімнатної квартири менша за однокімнатну. Для уточнення інформації звертайтеся в наш відділ продажів.

Перелік всіх доступних приміщень ЖК Європейський можна переглянути на сторінці – Каталог приміщень.

Ми активно висвітлюємо процес будівництва та новини на каналі Instagram та в Youtube. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.

Каталог сайтов «ua24.biz» UkrNET - поисково-информационный ресурс