Партнери

Хороші стосунки мають ґрунтуватися на взаємній повазі та довірі між партнерами. Ми віримо в те, що в подальшому ми з вами зуміємо зберегти і продовжити наші партнерські відносини.

Інститут розвитку міста - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Інститут розвитку міста

Інститут розвитку міста – це аналітичний центр, місією якого є зусилля мешканців, влади та бізнесу Полтави для вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста. Комунальна організація створена для успішного розвитку міста, реалізації стратегічних завдань, удосконалення інфраструктури економічного розвитку, сприяння ефективного розвитку і використання потенціалу м. Полтава.

ТОВ Промагропроект - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

ТОВ «ПРОМАГРОПРОЕКТ»

ТОВ «ПРОМАГРОПРОЕКТ» з 2009 року займається діяльністю в області архітектури та розробки будівельних проєктів

Компанія Екіпаж - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Приватне підприемство «ЕКІПАЖ»

Компанія «Екіпаж» – один з найбільших виробників металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей. Заснована компанія в 2006 році в м.Первомайському (Україна). Виробнича потужність підприємства – 1000 конструкцій в зміну.

ТОВ Новобуд 2004 Гарант - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

ТОВ «Новобуд 2004 гарант»

ТОВ «Новобуд 2004 гарант»
з 2004 року, будує комфортне, надійне та доступне житло для жителів м.Полтава.

Основний вид діяльності: будівництво житлових та нежитлових будівель

Компанія DEVSUP - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

DEVSUP – Development and Support

DevSup – це команда високоякісних спеціалістів з розробки та дизайну сайтів

Компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. Директор проєкту GIZ Матіас Брандт.

Компанія ТОВ СРБУ "Полтаваліфт" - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

ТОВ СРБУ «ПОЛТАВАЛІФТ»

Якісне технічне обслуговування та вчасний ремонт ліфтів забезпечують їх надійний рух. Наш досвід – гарантована стабільна робота Вашого ліфта!

Компанія "Принтмакс" - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Printmax

Компанія ПРИНТМАКС займається оперативним виготовленням друкованої продукції з 2006 року. В арсеналі компанії – власна виробнича база і штат кваліфікованих співробітників.

OTIS

Otis Elevator Company – одна з найстаріших і найбільших компаній-виробників підйомного обладнання.

Otis – культовий бренд із багатою історією. Небагато компаній можуть претендувати на велику роль у створенні нашого зв’язаного міського світу. Ми допомагали будувати міста, змінили спосіб життя та роботи людей і зробили революцію у самій архітектурі.

УКРБІЛДІНВЕСТ

Основними видами нашої діяльності  є капітальне будівництво, реконструкція та капітальний ремонт будівель і споруд різної категорії складності промислового та  цивільного призначення.

Надані нами послуги не є унікальними, але унікальним є наше ставлення до своєї справи, підхід до вирішення поставлених завдань і формат побудови відносин з нашими партнерами

Avator

Компанія «Аватор» 10 років на ринку телекомунікацій, за цей час здобула довіру великої кількості абонентів та розширила покриття в більше тисячі населених пунктах в семи областях України: Полтавській, Черкаській, Харківській, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській.

ТОВ «ІНДАРТРАНС»

Компанія ТОВ «ІНДАРТРАНС» спеціалізується на виконанні земляних робіт, плануванні територій, розробці котлованів і траншей, доставці будівельних матеріалів самоскидами в Полтаві і Полтавській області.

Полтавська міська рада

КП «Полтававодоканал»

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» створене у 1900 році та перебуває у власності Полтавської обласної ради. Система водопостачання та водовідведення підприємства – це комплекс інженерних мереж і споруд, які забезпечують безперебійне водопостачання мешканців та підприємств міста, відведення господарсько-побутових, виробничих стоків та їх очистку.

АТ “Полтавагаз”

Силами підприємства будуються газорозподільчі пункти і газопроводи, вводяться в дію станції катодного захисту газопроводів від корозії, ремонтуються
та модернізуються газові мережі. На обслуговуванні товариства знаходиться більше 20 тисяч км газопроводів, 700 ГРП та більше 2 тисяч ШРП.

АТ «Полтаваобленерго»

АТ «Полтаваобленерго» — здійснює виробництво, передачу та постачання електричної та теплової енергії в Полтавському регіоні. Компанія обслуговує 43628 км електромереж, 10137 підстанцій. АТ «Полтаваобленерго» забезпечує енергопостачання 746 тис. споживачів.

Фото - нагорода зірка якості Краще підприємство України 2020, блог | БМК Атлант
Відділ продажу
36014, Україна, м. Полтава

вул. Соборності 54

За підсумками ранжирування в фінансово-економічному рейтингу, нашу компанію удостоєно почесного звання

«Краще підприємство України 2020»
Про компанію 2 | БМК Атлант