Партнери

Хороші стосунки мають ґрунтуватися на взаємній повазі та довірі між партнерами. Ми віримо в те, що в подальшому ми з вами зуміємо зберегти і продовжити наші партнерські відносини.

Інститут розвитку міста - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Інститут розвитку міста

Інститут розвитку міста – це аналітичний центр, місією якого є зусилля мешканців, влади та бізнесу Полтави для вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста. Комунальна організація створена для успішного розвитку міста, реалізації стратегічних завдань, удосконалення інфраструктури економічного розвитку, сприяння ефективного розвитку і використання потенціалу м. Полтава.

ТОВ Промагропроект - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

ТОВ «ПРОМАГРОПРОЕКТ»

ТОВ «ПРОМАГРОПРОЕКТ» з 2009 року займається діяльністю в області архітектури та розробки будівельних проєктів

Компанія Екіпаж - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Приватне підприемство «ЕКІПАЖ»

Компанія «Екіпаж» – один з найбільших виробників металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей. Заснована компанія в 2006 році в м.Первомайському (Україна). Виробнича потужність підприємства – 1000 конструкцій в зміну.

ТОВ Новобуд 2004 Гарант - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

ТОВ «Новобуд 2004 гарант»

ТОВ «Новобуд 2004 гарант»
з 2004 року, будує комфортне, надійне та доступне житло для жителів м.Полтава.

Основний вид діяльності: будівництво житлових та нежитлових будівель

Компанія DEVSUP - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

DEVSUP – Development and Support

DevSup – це команда високоякісних спеціалістів з розробки та дизайну сайтів

Компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. Директор проєкту GIZ Матіас Брандт.

Компанія ТОВ СРБУ "Полтаваліфт" - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

ТОВ СРБУ «ПОЛТАВАЛІФТ»

Якісне технічне обслуговування та вчасний ремонт ліфтів забезпечують їх надійний рух. Наш досвід – гарантована стабільна робота Вашого ліфта!

Компанія "Принтмакс" - партнер забудовника у Полтаві | БМК Атлант

Printmax

Компанія ПРИНТМАКС займається оперативним виготовленням друкованої продукції з 2006 року. В арсеналі компанії – власна виробнича база і штат кваліфікованих співробітників.

OTIS

Otis Elevator Company – одна з найстаріших і найбільших компаній-виробників підйомного обладнання.

Otis – культовий бренд із багатою історією. Небагато компаній можуть претендувати на велику роль у створенні нашого зв’язаного міського світу. Ми допомагали будувати міста, змінили спосіб життя та роботи людей і зробили революцію у самій архітектурі.

УКРБІЛДІНВЕСТ

Основними видами нашої діяльності  є капітальне будівництво, реконструкція та капітальний ремонт будівель і споруд різної категорії складності промислового та  цивільного призначення.

Надані нами послуги не є унікальними, але унікальним є наше ставлення до своєї справи, підхід до вирішення поставлених завдань і формат побудови відносин з нашими партнерами

Avator

Компанія «Аватор» 10 років на ринку телекомунікацій, за цей час здобула довіру великої кількості абонентів та розширила покриття в більше тисячі населених пунктах в семи областях України: Полтавській, Черкаській, Харківській, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській.

ТОВ «ІНДАРТРАНС»

Компанія ТОВ «ІНДАРТРАНС» спеціалізується на виконанні земляних робіт, плануванні територій, розробці котлованів і траншей, доставці будівельних матеріалів самоскидами в Полтаві і Полтавській області.

Полтавська міська рада

КП «Полтававодоканал»

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» створене у 1900 році та перебуває у власності Полтавської обласної ради. Система водопостачання та водовідведення підприємства – це комплекс інженерних мереж і споруд, які забезпечують безперебійне водопостачання мешканців та підприємств міста, відведення господарсько-побутових, виробничих стоків та їх очистку.

АТ “Полтавагаз”

Силами підприємства будуються газорозподільчі пункти і газопроводи, вводяться в дію станції катодного захисту газопроводів від корозії, ремонтуються
та модернізуються газові мережі. На обслуговуванні товариства знаходиться більше 20 тисяч км газопроводів, 700 ГРП та більше 2 тисяч ШРП.

АТ «Полтаваобленерго»

АТ «Полтаваобленерго» — здійснює виробництво, передачу та постачання електричної та теплової енергії в Полтавському регіоні. Компанія обслуговує 43628 км електромереж, 10137 підстанцій. АТ «Полтаваобленерго» забезпечує енергопостачання 746 тис. споживачів.

ТОВ «Решетилівський цегельний завод»

ТОВ «Решетилівський цегельний завод» працює більше 20 років на українському ринку.

Пропонує широкий вибір цегли та будівельних матеріалів.
Фото - нагорода зірка якості Краще підприємство України 2020, блог | БМК Атлант
Відділ продажу
36014, Україна, м. Полтава

вул. Соборності 54

36014, Україна, м. Полтава

вул. Європейська, 183

За підсумками ранжирування в фінансово-економічному рейтингу, нашу компанію удостоєно почесного звання

«Краще підприємство України 2020»
Про компанію 2 | БМК Атлант