Категорії
Блог

Які бувають види квартир?

Попит на житло зростає щодня, адже власне житло — це впевненість, стабільність та відчуття комфорту. Саме тому, ТОВ «БМК «АТЛАНТ» пропонує своїм клієнтам купити квартиру в Полтаві від забудовника і бути впевненим в якості та надійності житла. Наші спеціалісти будують найкращі новобудови Полтави від ТОВ «БМК «АТЛАНТ».Варто розбиратись і розуміти які види квартир і снують.

Стандартна однокімнатна квартира уже відійшла на другий план, адже зараз з’являється велика кількість  варіантів житла, яке буде приносити Вам задоволення від перебування в ньому. У великих містах люди віддають перевагу квартирам. Квартира від забудовника у Полтаві та і в будь-якому іншому місті України – це зручно, швидко, та мобільно. Приватні будинки використовуються в основному для організації дачі, де можна проводити літні вечори в компанії близьких та друзів.

Види квартир

Існує багато видів сучасної нерухомості. Тому квартиру купити в новобудові Полтави чи в іншому куточку  України не складно. Завдяки розвитку будівельної галузі та залученню кваліфікованої команди ТОВ «БМК «АТЛАНТ» пропонує продаж новобудов за приємними цінами. Наші квартири відповідають всім стандартам якості та мають попит в Полтаві.

Отже, розбираємося, які існують види квартир та що пропонують сайти нерухомості:

  • гостьова — невелика квартира, яка має кухню, санвузол та невеликий коридор. Це бюджетний варіант житла з середньою квадратурою 15м2;
  • студія — молодіжний та популярний варіант, в якому майже відсутні перегородки. В одній кімнаті поєднані спальня, кухня та вітальня. Площа такої квартири в середньому 35-40 м2, що дозволяє підійти до планування розміщення з розмахом. Будь-яке дизайнерське рішення буде має гарний вигляд;
  • смартквартира — це середній варіант між гостьовою та квартирою-студією. В даному типі квартир використовується кожний м2 та функціонально розміщується все необхідне.
  • стандартна однокімнатна квартира — включає в себе житлову кімнату, коридор, санвузол (спільний чи окремий) та кухню. В таких типах квартир зазвичай кухня не є великою, але при правильному підході в неї можна помістити всю необхідну техніку та меблі. Наші новобудови Полтави від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» пропонують однокімнатні квартири різної площі. Відповідно Ви зможете керувати фінансами на стадії будування і вже планувати ремонт. В нашому ЖК “Європейський” Полтава Ви зможете підібрати квартиру, яка буде ідеально підходити по квадратурі та технічних характеристиках;
  • двокімнатна квартира в новобудовах Полтави — має більшу квадратуру внаслідок ще однієї повноцінної кімнати, ідеально підійде для сім’ї з дитиною, адже у кожного буде свій власний простір. Переглянути варіанти двокімнатних квартир також можна в нашому ЖК “Європейський” Полтава. Таким чином Ви зможете купити квартиру в хорошому районі та мати доступ до всієї необхідної інфраструктури міста.

Вартість квартири в Полтаві

Продаж квартир в новобудовах — це відповідальна місія для забудовника, адже потрібно врахувати всі ймовірні ризики ще до початку будування. Саме тому, забудовник №1 в Полтаві ТОВ «БМК «АТЛАНТ» є популярним у місті. Нам довіряють клієнти та партнери, саме тому, ми підходимо до будівництва серйозно та відповідально. Наші менеджери готові відповісти на всі питання, які цікавлять покупця квартири. Для розрахунку вартості квартири Вам достатньо перейти на сторінку сайту, або зателефонувати за номерами вказаними на сторінці контакти.

Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.