1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Останніми роками на ринку нерухомості з’явився такий вид квартир, як смарт квартира. Компактне житло, яке поступається площею, навіть звичайним однокімнатним квартирам, стало варіантом бюджетного житла для однієї людини. Таку квартиру купити в новобудові Полтава буде нескладно, адже потрібна менша сума коштів і на купівлю і на ремонт. 

Одна кімната з різними зонами ніяк не впливає на комфорт. Смарт квартира не передбачає наявність окремого коридору чи холу, кухню з кімнатою також нічого не розділяє. Компактність та доступність дають змогу створити власне гніздечко без участі дизайнера інтер’єру. 

Купити смарт квартиру від забудовника Полтава – це альтернатива оренді, але гарантія того, що житло буде тільки Вашим. Важливо врахувати, що такі маленькі квартири не пристосовані для життя сім’ї з дітками. Особистого просто не буде в жодного члена родини, а отже можуть виникати конфлікти та непорозуміння. Зверніть увагу на однокімнатні квартири з невеликою площею від нашої компанії й ми впевнені, Ви оберете все ж таки наш варіант.

Смарт квартира – відмінності

На сайті компанії представлені різні види житлової та комерційної нерухомості на сторінці Каталог приміщень. Ми відкриті для своїх клієнтів, тому щодня на сторінці в Instagram та на нашому Youtube-каналі висвітлюємо весь процес будівництва та створення Вашої майбутньої квартири.

Дізнатись інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу: