1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Гарним варіантом для великої родини стане п’ятикімнатна квартира від забудовника Полтава. Повноцінна дворівнева квартира з 5 основними кімнатами – це чудовий варіант для інвестицій в майбутнє. По суті, квартира з такою кількістю кімнат, які пропонують забудовники Полтава – це повноцінний дім, в якому буде панувати затишок, комфорт та спокій. Простора квартира дає змогу виділити робочу зону та зону відпочинку для кожного. Світлі та теплі 5 кімнатні квартири дозволять впровадити цікаві дизайнерські рішення.

Квартири в новобудовах від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» мають зручне планування та сучасні комунікації. Будинки будуються згідно з всіма стандартами та з якісних будматеріалів. Вдалим є і район розташування. Ми будуємо наші ЖК так, щоб поруч була вся необхідна цивільна інфраструктура: кафе, магазини, аптеки, зелена зона, школа та дитсадок. Для власників авто у нас також є гарна новина – наземний паркінг для машини. Купити квартиру в Полтаві в новобудові від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» це зробити правильний вибір.

5 кімнатні квартири. Додаткова інформація

Не тільки 5 кімнатні квартири є в наявності, перелік всіх доступних приміщень ЖК Європейський можна переглянути на сторінці – Каталог приміщень.

Щодня ми висвітлюємо процес будівництва на сторінці в Instagram та Youtube. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.