Про компанію

Компанія тримає курс на забезпечення максимальної доступності своєї продукції найширшому колу споживачів. На цій сторінці можна переглянути короткі дані про компанію “БМК “АТЛАНТ”

Стартувавши, наша компанія, зуміла не лише зайняти свою нішу на ринку будівництва нерухомості, а й впевнено вийти на перші позиції. Компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала нерухомість кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.

За цей час ми здобули репутацiю надiйного забудовника, сформували високопрофесiйну команду, маємо в своєму багажі конкурентоспроможний портфель iнструментiв i рiшень. I, звичайно ж, виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомiсть.

На даний час у м. Полтава по вул. Європейська, 183 триває масштабне будівництво житлового комплексу «Європейський», проєкт якого розроблений з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030», в рамках проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні». Наша компанiя і надалі має намір брати участь в соціально – важливих для міста Полтави заходах та продовжувати втiлювати в життя аналогiчнi проєкти.

Принципи за якими ми будуємо

Максимальний комфорт i створення полiпшеного способу життя

Сучаснi рiшення, зручне розташування, концентрацiя необхiдних для життя обʼєктiв iнфраструктури в поєднаннi з великою кiлькiстю зелених зон.

Абсолютна безпека та бездоганна якiсть

Ретельне i продумане проєктування, екологiчно чистi сертифiкованi будiвельнi матерiали, перевiренi iнжинiринговi системи, вiдповiднiсть вiтчизняним i мiжнародним стандартам.

Фiнансова та iнвестицiйна вигода

Доступнi цiни та гнучкi умови покупки, лiквiднi обʼєкти, якi надалi будуть тiльки пiдвищуватися в цiнi, i якi можуть не тiльки стати високонадiйним iнструментом iнвестування, а й гарантувати захист вiд iнфляцiї, коливань валютних курсiв, економiчних криз та нестабiльностi.

Принципи за якими ми працюємо

Надiйнiсть i стабiльнiсть

У нашому активi немає жодного довгобуду, всi нашi обʼєкти будуються активними темпами i здаються в запланований термiн.

Прозорiсть i вiдкритiсть

Наявнiсть всiєї передбаченої законом дозвiльної документацiї, доступ до актуальної iнформацiї про дiяльнiсть компанiї i етапи будiвництва, надання юридичної консультацiї при оформленнi угод.

Прагнення стати кращими

Ми цiнуємо свою репутацiю i думку наших клiєнтiв, їх потреби i намагаємося максимально їх задовольнити, дотримуємося найвищих стандартiв у якостi обслуговування i постiйно вдосконалюємо нашу роботу i сервiс.

Новини

Про компанію | БМК Атлант

Переможці у номінації

Новини з будівництва житлового комплексу "Європейський"

Інформаційний сюжет до дня будівельника, 2020 рік

Спростування недостовірної інформації

Додаткова інформація

Стежте за нашими проєктами та їх будівництвом на каналах youtube та Instagram.

Переглянути повний каталог приміщень доступний на сторінках Каталогу приміщень. Дізнатись інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу:

Фото - нагорода зірка якості Краще підприємство України 2020, блог | БМК Атлант
Відділ продажу
36014, Україна, м. Полтава

вул. Соборності 54

За підсумками ранжирування в фінансово-економічному рейтингу, нашу компанію удостоєно почесного звання

«Краще підприємство України 2020»
Про компанію 2 | БМК Атлант