Категорії
Блог

Планування та ремонт квартири

Купити квартиру в Полтаві – це лише половина роботи до здійснення мрії про власне житло. Забудовники Полтава та вся Україна пропонують квартири в новобудовах з чорновим внутрішнім оздобленням і це насправді полегшує планування ремонту та інтер’єру. Купуючи квартиру в новобудові Ви вже знаєте площу, кількість кімнат та поверх, а, отже Вам залишається продумати ремонтні роботи та дизайн свого житла згідно з плануванням. Квартира від забудовника Полтава – це новітні будинки з розвиненою інфраструктурою, ліфтом, утепленням. Одно, 2 кімнатну чи 3 кімнатну квартиру купити в новобудові Полтава – це придбати житло, яке побудоване з новітніх матеріалів, це житло, яке має зручне планування та в якому Ви зможете комфортно будувати своє життя мрії.

Що потрібно враховувати під час планування ремонту?

Ремонт власного житла потребує серйозної попередньої підготовки та врахування всіх нюансів. Експерти стверджують, що купити квартиру в Полтаві, в новобудові, а не в будинку старого житлового фонду – це гарна ідея, адже в новій квартирі Ви робите все з нуля, слідкуєте за кожним квадратним метром та будете впевнені що електрика чи водопровід Вас не підведуть. Житловий комплекс Європейський – це саме той варіант, який Ви шукаєте, адже купуючи квартиру у нас, Ви зможете зробити той ремонт, про який давно мріяли.

Бюджет

Ремонт варто розпочати із визначення складності та переліку робіт, які потрібно зробити у квартирі в новобудові. Важливим моментом є також прорахування бюджету, підбір магазинів для замовлення матеріалів та головне, знайти майстрів, які зроблять все на найвищому рівні. Новобудови Полтава завжди мають нові металопластикові вікна та якісні вхідні двері, і тому, витрати на дані два пункти можете викреслювати зі списку. Купуючи квартиру від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» Ви отримуєте гарантію, що вікна встановлені в наших квартирах надійні, якісні та будуть захищати від холоду та вітру.

Дизайн

Наступним кроком капітального ремонту є створення дизайну. Якщо Ви прагнете упорядкувати та поєднати різні стилі, або кольори, то самостійно це буде зробити складно. Ми радимо звернутися до спеціалістів, які допоможуть Вам підібрати інтер’єр, або ж створять повністю новий дизайн під ключ. Новобудови Полтава від ТОВ «БМК «АТЛАНТ»  – це саме той варіант, коли створити власний дизайн не проблема. До речі, бажано, щоб кожна кімната була одного стилю, адже Ви будете проводити вдома щонайменше 40% Вашого часу. Щоб додати родзинку для кожної кімнати можна обрати різні картини, аксесуари та поставити вазони з живими квітами.

Кольори

Плануючи ремонт варто також вказати вид оздоблення стін та кольорову гаму. Світлі відтінки завжди додають ніжності та відчуття комфорту, їх можна також поєднувати з темними кольорами, але враховуйте, що темний колір не має переважати світлий. Дитячу кімнату можна зробити яскравою, але уникайте червоних відтінків, вони втомлюють очі та можуть приводити до роздратованості.

Меблі

Ну і останній етап – це вибір меблів. Спеціалісти з радістю допоможуть, порадять та підберуть для них кольорову гаму. Часи коли потрібно багато “шкафчиків” та “комодиків” минули, тому можна підібрати одну велику шафу-купе, яка помістить в собі все і зекономить простір. Бажаєте купити квартиру в Полтаві? Ми готові Вам допомогти та чекаємо на Ваш дзвінок!

ТОВ «БМК «АТЛАНТ» – будуємо майбутнє разом!

Перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.