// Output the menu modal. // get_template_part( 'template-parts/modal-menu' );
1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Красиві 4 кімнатні квартири в новобудовах користуються попитом та популярністю серед населення. Купляючи велику, простору квартиру зі зручним плануванням Ви отримуєте свої омріяні квадратні метри з яких розпочинається новий етап в житті. Гарним варіантом для родини, в якій разом мешкають щонайменше три покоління, стане 4-кімнатна квартира від забудовника Полтава. Зручне планування дає змогу власнику квартири втілити в реальність цікавий дизайн, створити свій дім саме таким, яким хочеться. 4 повноцінні кімнати, балкон, санвузол, кухня, передпокій – це все отримують клієнти ТОВ «БМК «АТЛАНТ».

Ми будуємо якісні, цегляні новобудови Полтава та пропонуємо додаткові переваги: безшумні ліфти, паркінг, охайна прибудинкова територія. Великим плюсом стає також і наявність індивідуального опалення. Чим більша квартира, тим більший чек за комунальні послуги, а система індивідуального опалення дає можливість регулювати даний процес.

Сучасні технології будівництва, використання якісних матеріалів та комунікацій дає гарантії того, що Ви отримаєте класне житло за доступною ціною. Ми, як і інші забудовники Полтава, прагнемо створювати якісні та комфортні ЖК, в яких кожен зможе обрати свою квартиру. Для того, щоб дізнатися більше про варіанти житла та ціни зверніться до нашого відділу продажів. 4 кімнатні квартири повністю закривають питання про просторе та комфортне помешкання.

Не тільки 4 кімнатні квартири є в наявності, перелік всіх доступних приміщень ЖК Європейський можна переглянути на сторінці – Каталог приміщень.

Стежте за новинами та процесом будівництва на наших каналах Youtube та Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.

Каталог сайтов «ua24.biz» UkrNET - поисково-информационный ресурс