Політика Конфіденційності | БМК Атлант

Політика використання персональних даних клієнтів

1. Основні поняття і терміни

ТОВ «БМК «АТЛАНТ», код ЄДРПОУ 41373279, юридична адреса: 36014, м.Полтава, вул. Соборності, 54.

1.1. Клієнт (Інвестор, Покупець тощо) – фізична або юридична особа, яка планує, цікавиться, має намір або придбала майнові права/нерухомість у багатоквартирному житловому будинку № 183 по вул.Європейській у м.Полтава.

1.2. Персональні дані клієнтів – інформація, яка може бути отримана товариством або інформація, яка надається Клієнтом під час спілкування з представниками ТОВ «БМК «АТЛАНТ», огляду нерухомості, перебування на будівельному майданчику, у відділі продажу, в офісі товариства, укладенні будь-яких угод та надання документів, заяв тощо.

2. Персональні дані клієнтів

2.1. Фактом звернення в будь-якому вигляді та з будь-яких питань до ТОВ «БМК «АТЛАНТ» клієнт автоматично підтверджує свою згоду (дозвіл) на надання права на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптацію, зміну, редагування, поновлення, використання, поширення, відтворення, розповсюдження знеособлення, знищення тощо) своїх персональних даних, а також його обізнаність про те, що надані ним персональні дані включаються до бази персональних даних клієнтів. Крім того клієнт також підтверджує ознайомлення особи з правами, які відповідно до чинного законодавства надаються йому як суб’єкту персональних даних.

2.2. Персональні дані клієнта можуть бути надані на вимогу правоохоронних та (або) інших органів згідно чинного законодавства України та в інших випадках.

2.3. Клієнт автоматично надає згоду на збирання, поширення, розповсюдження, відтворення, редагування будь-яких своїх персональних даних, які стали відомі та/або доступні ТОВ «БМК «АТЛАНТ» (в тому числі, прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, дані з соціальних мереж, електронну пошту, своє зображення на фото та/або відео, в художньому творі, аудіозапис тощо).

2.4. На будівельному майданчику, у відділі продажу, в офісі товариства та навколо вказаних об’єктів може проводитися, аудіо-, фото- та відео зйомка. Будь-які особи (клієнти, відвідувачі, перехожі тощо) перебуваючи на території вищезазначених об’єктів, автоматично надають згоду на збирання, поширення, розповсюдження, відтворення, редагування будь-яких своїх персональних даних, які стали відомі та/або доступні ТОВ «БМК «АТЛАНТ» (в тому числі, прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, дані з соціальних мереж, електронну пошту, своє зображення на фото та/або відео, в художньому творі, аудіозапис тощо).

2.5. Особи автоматично надають згоду на збирання, поширення, розповсюдження, відтворення, редагування будь-яких своїх персональних даних, які стали відомі та/або доступні ТОВ «БМК «АТЛАНТ», внаслідок використання такими особами соціальних мереж та загальнодоступних сайтів ТОВ «БМК «АТЛАНТ» та/або використання будь-яким чином такими особами інформації щодо ТОВ «БМК «АТЛАНТ» (зокрема, торгової марки, бренду, зображення, відео, аудіозаписів, відмітки в соціальних мережах, території та інше).

2.6. Клієнт володіє всіма правами на захист своїх персональних даних відповідно до положень чинного законодавства України.

2.7. Клієнт автоматично надає згоду (право) повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного та (або) інформаційного характеру поштою, електронною поштою, телефоном та (або) SMS, шляхом розсилки даної інформації повідомленнями у Viber, Telegram, WhatsApp тощо.

3. Інші умови

3.1. У разі виникнення будь-яких спірних питань щодо використання персональних даних, клієнт може звернутися до ТОВ «БМК «АТЛАНТ» з відповідною заявою та пред’явити документи, що посвідчують його особу-заявника. ТОВ «БМК «АТЛАНТ» надає відповідь на звернення у строки, визначені чинним законодавством.