Відвідування будівництва ЖК «Європейський»

Відвідування об’єктів будівництва завжди дає більш чітке уявлення про стан справ будівельної компанії. Скільки не дивися на планування архітекторів – все одно хочеться побачити квартиру «наживо». Сьогодні ми розповімо як подивитися на квартиру в новобудові своїми очима до завершення будівництва.

Важливо уточнити чи можна відвідати будівництво у відділі продажу. Вам справедливо можуть відмовити, адже це об’єкт підвищеної небезпеки. Коли основа будинку ще не готова – будівництво відвідувати заборонено, та й дивитися ще немає на що. Якщо ж основа будинку готова, то потенційна можливість подивитися квартири у вас є.
При цьому на будівництві обов’язково дотримуйтесь правил безпеки, про які ми розповімо далі.
Уточніть у відділі продажу, чи можна подивитися квартиру на об’єкті. Не завжди на будівництво можна пройти. Значення має етап будівництва, виконання певних видів робіт на даний момент і ще безліч факторів. Іноді відділ продажу може вам відмовити в перегляді або запропонувати провести його пізніше.

На перегляд потрібно приходити за попереднім записом. У відділу продажу є режим роботи і завантаженість з консультацій та результатам пошуку. У важливий для вас момент менеджер може бути зайнятий в офісі або на об’єкті. Звичайно, його обов’язок приділити вам час, якщо ви прийдете на консультацію. Але покинути офіс вони можуть за попереднім записом клієнта. Вас можуть записати на цей же день, але доведеться почекати. Також співробітники компанії підберуть найбільш безпечний час для відвідування будівництва і чекатимуть саме вас.
Приходьте в чітко призначений час. Звичайно, всі ми можемо трохи затримуватися, але в такому випадку попередьте представника відділу продажів. Призначаючи час, менеджер враховує: роботу будівельників, записи на перегляд з іншими клієнтами, графік перекриття входів на будівництво технікою і ще безліч факторів. У деяких випадках перегляд доведеться перенести на інший зручний для вас час, якщо ви не зможете прийти в призначений.

При відвідуванні будівництва завжди потрібно мати при собі документи, що посвідчують особу. Це може бути паспорт, водійські права, будь-які інші документи. Додаток «Дія» також підійде. Документ потрібен, щоб ви підписали пам’ятку з техніки безпеки на будівництві, а співробітники компанії переконалися, що вам виповнилося 18 років.

Іноді менеджери можуть зателефонувати вам і запропонувати перенести перегляд у зв’язку з погодними умовами. Наприклад, під час сильного дощу відвідувати будівництво небезпечно. У таких ситуаціях компанія просить подбати про власну безпеку та здоров’я і узгодити новий час.
Ще до виходу на будівництво в відділі продажу вам запропонують вибрати кілька варіантів квартир, які ви хочете подивитися. Це необхідно зробити, щоб побудувати логістику проходу по будівництву, показувати квартири з мінімальною кількістю переходів по поверхах.
На будівництво не можна приходити з дітьми до 18 років. Менеджер не зможе провести на будівництво неповнолітніх, навіть під наглядом батьків. Також на будівництво не пропускають з тваринами.

Приходити на будівництво необхідно в зручному закритому взутті, без підборів. Також бажано приходити в закритому одязі. Це пов’язано з тим, що доведеться ходити по незручним стежкам і досить часто можна зустріти уламки будівельних матеріалів. Також менеджер видасть вам захисну каску та сигнальний жилет. Їх необхідно обов’язково надіти до входу на будівництво і знімати можна тільки після виходу за територію об’єкта будівництва.

Рухатись по будівництву можна тільки з представником компанії забудовника і якщо ви прийшли групою з кількох людей – обов’язково ходити всім разом. Тому при відвідуванні будівництва враховуйте цей важливий фактор, адже менеджер не зможе залишити частину групи на самоті. Тому неможливо показати деяким членам групи квартири на 5 поверсі, а деяким на 10-му. Ходити потрібно всім разом.
При відвідуванні будівництва заборонено пошкоджувати будівельний об’єкт. Ви, можливо, хочете перевірити якість будівельних робіт і матеріалів, але стукати по вікнах, трубах, стінах – заборонено.

Заборонено також близько підходити до ліфтових шахт, країв відкритих балконів. Також менеджери просять не жартувати про нещасні випадки і падіння з висоти. Нещасних випадків у нас немає і не буде, наш менеджер стежить за цим, а ось ваші супутники можуть почати з побоюванням підніматися на верхні поверхи.
Дотримуйтесь вказівок представника компанії. Це фахівець, який знає як правильно поводитися на будівництві. Тільки так представники ЖК «Європейський» зможуть бути впевнені, що ваш візит на будмайданчику буде безпечним.
Звичайно, скоротіть кількість візитів на будівництво до мінімуму. Якщо ви вже придбали квартиру – то її перегляд можливий після того як більшу частину робіт буде виконано. Якщо ви на етапі вибору квартири – будьте уважні, звертайте увагу на всі питання, що цікавлять вас і відразу уточнюйте максимум інформації. Це дозволить вибрати квартиру за одне відвідування будівництва.
Ми описали основні правила, яких слід дотримуватися при відвідуванні будівництва ЖК «Європейський». Більш детально ви можете дізнатися їх у відділі продажу.

Нагадуємо, що ви несете повну особисту відповідальність за невиконання та/або неналежне виконання цих правил та всі можливі негативні наслідки своїх дій/бездіяльності.

Важливо пам’ятати – будівельний майданчик не музей, тут потрібно бути уважними і піклуватися про власну безпеку. Команда ЖК «Європейський» зробить все, щоб ви з комфортом могли вибрати нерухомість для себе, а ви дотримуйтесь простих правил, прислухайтеся до менеджерів і вибирайте квартиру, що вам підходить.