1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення

Купляючи квартиру в новобудові власники роблять все з нуля. Квартира з вільним плануванням не обмежує Вас рамками, заданими забудовником, а дає змогу “творити” власне житло. Тобто отримавши ключі від забудовника з чорновим варіантом ремонту (встановленні вікна, радіатори та стяжка пола) Ви маєте змогу зробити той ремонт і підібрати той стиль, який підходить саме Вам.

Останніми роками великої популярності набули квартири з вільним плануванням, які пропонують забудовники Полтава. Термін “вільне планування” означає, що у квартирі немає додаткових стін, крім несучих. Гарна новина для наших клієнтів – будь-яка квартира в нашому ЖК може бути квартира з вільним плануванням.

Але все-таки існують обмеження, які не варто порушувати.

Завжди варто дотримуватись “кордонів мокрих зон” – ванних кімнат, санвузлів та кухонь. Для зміщення їх меж є певні обмеження:

  1. Кухню можна пересунути на місце вітальні або спальні. Вона повинна бути там, де і на плані БТІ.
  2. Збільшити санвузол коштом кухні чи навпаки теж не можна. Як варіант можна збільшити його через коридор чи передпокій. Порушення допускаються і можуть бути узгоджені коли квартира на першому поверсі чи на другому, коли під нею комерційне, нежитлове приміщення.
  3. Це саме стосується і кухні – її можна збільшити завдяки коридору, холу чи передпокою.

В сучасному світі цифровізації та постійного поспіху – така квартира від забудовника Полтава – це ідеальний варіант інвестиції в поєднанні зі створенням домашнього затишку та комфорту. Підбирайте стилі, поєднуйте їх та насолоджуйтеся ексклюзивним житлом.

Квартира з вільним плануванням за європейськими стандартами

Гарна новина для любителів європейських стандартів, в майбутньому, в наших ЖК можливо буде купити квартиру в Полтаві з євро-плануванням. Головною родзинкою таких новобудов буде об’єднання кухні та вітальні в одну кімнату та наявності додаткових кімнат, які використовують для облаштування спалень. Розмежування цих зон дозволяє зберегти свій особистий простір. 

На сайті компанії представлені різні види житлової та комерційної нерухомості на сторінці Каталог приміщень. Ми відкриті для своїх клієнтів, тому щодня на сторінці в Instagram та на нашому Youtube-каналі висвітлюємо весь процес будівництва та створення Вашої майбутньої квартири.