1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення

Апартаменти або дворівневі квартири все більше мають попит серед українців. Даний тип квартири стає альтернативним для клієнтів, які бажають стати власником приватного будинку, але не мають такої можливості. Апартаменти – це квартира від забудовника Полтава, яка дозволить зберегти особистий простір для кожного члена родини. 

Великою перевагою дворівневої квартири від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» є можливість розділити житловий простір на загальний та приватний за поверхами. На другому поверсі дворівневої квартири новобудови Полтава розташовуються спальні та санвузол, а отже ця зона стане саме житловою, в той час, як на першому поверсі апартаментів буде і вітальня і кухня, де можна збиратися родиною чи влаштовувати посиденьки з друзями. 

Збільшена житлова площа шляхом наявності 2 поверху дарує відчуття свободи та простору. Комфортне планування апартаментів від нашої будівельно-монтажної компанії гарантує створення власного сімейного гніздечка, саме такого, як бажає власник. 

На сайті компанії представлені різні види житлової та комерційної нерухомості на сторінці Каталог приміщень. Ми відкриті для своїх клієнтів, тому щодня на сторінці в Instagram та на нашому Youtube-каналі висвітлюємо весь процес будівництва та створення Вашої майбутньої квартири.