1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Будівництво новобудов – це складний, але цікавий процес. ТОВ «БМК «АТЛАНТ» будує якісні житлові комплекси з цегли. Наші будинки мають утеплений фасад та якісні металопластикові вікна. Наша компанія пропонує купити квартиру в Полтаві. Ми представляємо широкий вибір квартир різної площі, зокрема і 3 кімнатні квартири. Одним з ідеальних варіантів придбання власного житла є купівля трикімнатної квартири в нашому ЖК Європейський. Квартири з трьома кімнатами мають ряд переваг. Завдяки великій площі та наявності трьох повноцінних кімнат, у квартирі може мешкати велика родина з дітьми та домашні тварини. 

3 кімнатні квартири від забудовника Полтава, стануть чудовим варіантом для ексклюзивного дизайну та ремонту. Дизайн квартири чи окремих кімнат власники можуть як замовити у професіоналів, так і втілити власні ідеї самотужки. Завдяки великій площі та зручному, сучасному плануванні можна створити креативний та затишний простір для кожного в родині. 3 кімнатна квартира також відкриває багато можливостей для зонування кімнат, що може візуально збільшити простір кожної кімнати та принести порядок та цікаві звички для проведення часу вдома із ще більшим задоволенням.

Різниця в ціні між трикімнатною та двокімнатною квартирою незначна, тому вигідніше взяти більшу площу. Додатковою перевагою новобудови Полтава від нашої будівельно-монтажної компанії є зручне розташування ЖК. Розвинена прибудинкова територія та вдало обраний, густонаселений район міста стає додатковим плюсом. Адже зручно коли поряд:

3 кімнатні квартири. Додаткова інформація:

Не тільки 3 кімнатні квартири є в наявності, перелік всіх доступних приміщень ЖК Європейський можна переглянути на сторінці – Каталог приміщень.

Щодня, в нашому Instagram ми публікуємо цікаві історії та відео про процес будівництва. Підписуйтеся на нас в соціальних мережах та слідкуйте за будівництвом Вашої майбутньої квартири від ТОВ «БМК «АТЛАНТ».

Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.