1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Однією з найяскравіших подій в житті є придбання власного житла. Своя квартира додає впевненості в житті та діях. Купити квартиру в Полтаві нескладно, на ринку представлені різні компанії, які пропонують квартири в новобудовах або в старому житловому фонді. Експерти стверджують що квартиру купити в новобудові Полтава – це зробити правильний вибір. Наша компанія пропонує якісні новобудови з великою кількістю додаткових переваг. 1 кімнатні квартири від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» – це завжди якість та зручність.

Однокімнатні квартири від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» мають зручне планування. У нас також можна підібрати площу, яка буде комфортною для вашої родини. Квартири в яких основною є одна кімната, мають багато переваг. За невелику площу оплата комунальних послуг буде меншою, щоб зробити ремонт також потрібно менше вкладень. В сучасному світі дизайнери створюють велику кількість різних інтер’єрів саме для однокімнатних квартир. Тому створити власну ідеальну та комфортну квартиру буде нескладно. 1 кімнатні квартири від забудовника Полтава також може стати гарною інвестицією. Якщо Ви не плануєте проживати в оселі, то її можна здати в оренду. Додатковий щомісячний дохід буде слугувати фінансовою подушкою в складні часи. 

Найбільший попит на однокімнатні квартири серед студентів, новостворених сімей та людей поважного віку. Вартість 1-кімнатної квартири нижча, а отже і початкове капіталовкладення буде економним.

1 кімнатні квартири. Додаткова інформація

Не тільки 1 кімнатні квартири є в наявності, перелік всіх доступних приміщень ЖК Європейський можна переглянути на сторінці – Каталог приміщень чи детально ознайомитись на сторінці.

Якщо Вас цікавить квартира від забудовника Полтава, то радимо звернутися в наш відділ продажу. Ми будуємо якісні житлові комплекси та маємо сотні задоволених власників квартир.

Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог. У блозі є корисна інформація про купівлю житла, його оформлення, ремонт, про недоліки й переваги у плануванні та ремонті. Квартирне питання розглядається під будь-яким кутом.