1 кімнатні квартири 2 кімнатні квартири 3 кімнатні квартири 4 кімнатні квартири 5 кімнатні квартири Комерційні приміщення Апартаменти Квартира студія Смарт квартира Квартира з вільним плануванням

Квартира в якій всі приміщення, окрім санвузла, є єдиним простором називають – квартира студія. Головна відмінність такою квартири, яку пропонують забудовники Полтава, від стандартної однокімнатної в тому, що між кухнею та загальною кімнатою немає стін. 

Раніше вважалося, що квартира-студія – це варіант бюджетного житла, але модні тенденції та різноманітність дизайнів зробили свою справу – даний тип квартир в новобудовах користується неабиякою популярністю. 

Площа такого типу житла може варіюватися від 25 до 70 м². Саме тому, вже тривалий час ці квартири перестали називати “неповноцінними”. Квартира студія передбачена для проживання однієї людини чи молодої пари, наприклад. Завдяки компактності та зручному плануванню можна використовувати кожен квадратний метр площі з користю. 

Але даний тип квартир мають і недоліки. Якщо Ви вирішили купити квартиру в Полтаві та обрали саме студію, то враховуйте, що приймаючи гостей вдома Ви не зможете усамітнитися в разі такої потреби. Якщо особистий простір для Вас має надважливе значення, то рекомендуємо звернути увагу на однокімнатні квартири.

На сайті компанії представлені різні види житлової та комерційної нерухомості на сторінці Каталог приміщень. Ми відкриті для своїх клієнтів, тому щодня на сторінці в Instagram та на нашому Youtube-каналі висвітлюємо весь процес будівництва та створення Вашої майбутньої квартири.