Новини

Новини

Прес-центр

На даний час у м. Полтава по вул. Європейська, 183 триває масштабне будівництво житлового комплексу «Європейський». Наша компанiя і надалі має намір брати участь в соціально – важливих для міста Полтави заходах та продовжувати втiлювати аналогiчнi проєкти

22.02.2022
Введено в експлуатацію секції А та Б у житловому комплексі "Європейський"

ТОВ «БМК «АТЛАНТ» інформує, що Державною інспекцією архітектури і містобудування України видано Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом проєктній документації та готовність до експлуатації житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгу по вул. Європейська, 183 в м. Полтава – житловий комплекс «Європейський» – секції А та Б.

Найближчим часом інвесторів буде запрошено для підписання необхідних документів та подальшого оформлення права власності.

12.05.2021
за підсумками ранжирування в фінансово - економічному рейтингу «Зірка Якості», наша компанія була удостоєна почесного звання «Краще підприємство України 2020»

Ми переконані, що найбільшим і найголовнішим досягненням нашої Компанії – є наша Команда. Люди, які сумлінно та віддано працюють кожен день, які люблять свою роботу. Наша думка, що великі результати досягаються тільки спільними діями всіх співробітників компанії в цілому. Лише завдяки цьому ми досягли таких результатів. Керівництво будівельно-монтажнї компанії «АТЛАНТ» висловлює свою вдячність усім співробітникам компанії, і бажаємо всім нам дивитися з оптимізмом у майбутнє і разом досягти ще більших успіхів!

01.04.2021
СПРОСТУВАННЯ МАТЕРІАЛУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ КОЛИШНЬОГО ЗАВОДУ «ЗНАМЯ», що по вул. європейська, 183

9 березня 2021 року в ефірі телеканалу PTV вийшов матеріал, у якому йдеться, що на території колишнього заводу «Знамя» досі лежать небезпечні відходи.

У репортажі, щодо неутилізованих небезпечних відходів, показаний відеоряд іншої частини ділянки заводу «Знамя», яка немає відношення до зберігання небезпечних відходів. У зв’язку з цим, цей матеріал просимо вважати спростуванням. Адже у попередньому репортажі інформація не відповідає дійсності.

Читати повністю

11.01.2021
Житловий комплекс «Європейський» - здобув перемогу у рейтингу популярності житлових комплексів Полтави.

Рейтинг порталу «Нерухомість від забудовників» формується автоматично і враховує інтерес користувачів до житлових комплексів.

004_ATT_05
09.08.2020

Інформаційний сюжет до Дня Будівельника (ІРТ, Місто+).

07.08.2020

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо вас з нашим спільним професійним святом! Нехай день Будівельника надихає нас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проєктів, досягнення нових висот! Бажаємо невичерпної енергії, щастя і міцного здоров’я! Хай все задумане вдається!

10.05.2020

Відкрито інформаційно – консультаційний центр. Від тепер, до нас можна завітати, прямо на територію будівництва житлового комплексу «Європейський» , за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 183.

01.02.2020

Для більш зручного перегляду будівництва житлового комплексу «Європейський»  ми розпочали обліт  на дронах.

Відтепер Ви можете спостерігати хід будівництва житлового комплексу «Європейський» на сайті  https://eurobuild.pl.ua, YouTube каналі та підписавшись на Facebook.

drone-flying-in-the-sky-P33NFZS (1)
Відділ продажу
36014, Україна, м. Полтава

вул. Соборності 54

office@bmkatlant.com

За підсумками ранжирування в фінансово-економічному рейтингу, нашу компанію удостоєно почесного звання

«Краще підприємство України 2020»

ТОВ «БМК «АТЛАНТ» – всі права захищені