Прес-центр

На даний час у м. Полтава по вул. Європейська, 183 триває масштабне будівництво житлового комплексу «Європейський». Наша компанiя і надалі має намір брати участь в соціально – важливих для міста Полтави заходах та продовжувати втiлювати аналогiчнi проєкти

14.12.2022

-500 грн/м2 на дворівневі квартири в зданих секціях

Новий рік це час подарунків, час здійснення мрій. Саме час порадувати себе власним житлом – купити квартиру в Полтаві із новорічними знижками. Забудовники Полтави пропонують час від часу акції, але ми в “БМК “АТЛАНТ” влаштували для Вас справжнє свято. Новобудови Полтави від нас мають шикарні дворівневі квартири на які наразі й діє акція -500 грн на кожен квадратний метр! Вигідно купити квартиру – з нами це вже не мрія, а реальність!

Акція діє з 14.12.2022 по 14.01.2023 року. Ознайомитись з деталями акції можна на сторінці – Купуй житло вигідно з “БМК “Атлант”

09.09.2022

Допомога під час війни: забудовник з Полтави допомагає вимушеним переселенцям

09 вересня 2022 р. переміщений Луганський національний університет імені Т.Шевченка отримав гуманітарну допомогу від благодійного фонду «За Луганщину» за підтримки ТОВ «БМК «АТЛАНТ» Так, співпраця між ТОВ  «БМК «АТЛАНТ» та благодійними організаціями відбувається не вперше. Ще з початку вторгнення росії в Україну компанія допомагала військовим та людям, які потребували підтримки. ТОВ  «БМК «АТЛАНТ» приймає активну участь у різних благодійних заходах. У нашій команді є спеціалісти зі східних областей, які переїхали до Полтави у зв’язку з війною. Ми розуміємо, що в цей складний час для України, як ніколи важливо об’єднувати довкола однієї мети якомога більше людей — говорить директор компанії Бут Сергій Вікторович. Читати повністю
22.02.2022

Введено в експлуатацію секції А та Б у житловому комплексі "Європейський"

ТОВ «БМК «АТЛАНТ» інформує, що Державною інспекцією архітектури і містобудування України видано Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом проєктній документації та готовність до експлуатації житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгу по вул. Європейська, 183 в м. Полтава – житловий комплекс «Європейський» – секції А та Б.

Найближчим часом інвесторів буде запрошено для підписання необхідних документів та подальшого оформлення права власності.

12.05.2021

за підсумками ранжирування в фінансово - економічному рейтингу «Зірка Якості», наша компанія була удостоєна почесного звання «Краще підприємство України 2020»

Ми переконані, що найбільшим і найголовнішим досягненням нашої Компанії – є наша Команда. Люди, які сумлінно та віддано працюють кожен день, які люблять свою роботу. Наша думка, що великі результати досягаються тільки спільними діями всіх співробітників компанії в цілому. Лише завдяки цьому ми досягли таких результатів. Керівництво будівельно-монтажнї компанії «АТЛАНТ» висловлює свою вдячність усім співробітникам компанії, і бажаємо всім нам дивитися з оптимізмом у майбутнє і разом досягти ще більших успіхів!

01.04.2021

СПРОСТУВАННЯ МАТЕРІАЛУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ КОЛИШНЬОГО ЗАВОДУ «ЗНАМЯ», що по вул. європейська, 183

9 березня 2021 року в ефірі телеканалу PTV вийшов матеріал, у якому йдеться, що на території колишнього заводу «Знамя» досі лежать небезпечні відходи. У репортажі, щодо неутилізованих небезпечних відходів, показаний відеоряд іншої частини ділянки заводу «Знамя», яка немає відношення до зберігання небезпечних відходів. У зв’язку з цим, цей матеріал просимо вважати спростуванням. Адже у попередньому репортажі інформація не відповідає дійсності. Читати повністю
11.01.2021

Житловий комплекс «Європейський» - здобув перемогу у рейтингу популярності житлових комплексів Полтави.

Рейтинг порталу «Нерухомість від забудовників» формується автоматично і враховує інтерес користувачів до житлових комплексів.

Фото - перемога жк Європейський сереж жк Полтави | БМК Атлант
09.08.2020

Інформаційний сюжет до Дня Будівельника (ІРТ, Місто+).

07.08.2020

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо вас з нашим спільним професійним святом! Нехай день Будівельника надихає нас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проєктів, досягнення нових висот! Бажаємо невичерпної енергії, щастя і міцного здоров’я! Хай все задумане вдається!

10.05.2020

Відкрито інформаційно – консультаційний центр. Від тепер, до нас можна завітати, прямо на територію будівництва житлового комплексу «Європейський» , за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 183.

01.02.2020
Для більш зручного перегляду будівництва житлового комплексу «Європейський»  ми розпочали обліт  на дронах. Відтепер Ви можете спостерігати хід будівництва житлового комплексу «Європейський» на сайті  https://eurobuild.pl.ua, YouTube каналі та підписавшись на Facebook.
Фото дрона для обльоту будівництва | БМК Атлант
Фото - нагорода зірка якості Краще підприємство України 2020, блог | БМК Атлант
Відділ продажу
36014, Україна, м. Полтава

вул. Соборності 54

За підсумками ранжирування в фінансово-економічному рейтингу, нашу компанію удостоєно почесного звання

«Краще підприємство України 2020»
Про компанію 2 | БМК Атлант