Категорії
Блог

Ризики при покупці та оренді квартир

Що зупиняє покупця при виборі квартири? Відповідь проста — ризики при покупці та переживання. Купити квартиру в Полтаві та і в будь-якому іншому місті України — це можливість відразу вкласти кошти, а ціни на нерухомість зараз варіюються та зростають в залежності від економічної ситуації в країні. Тому при виборі квартири в новобудовах Полтава потрібно уважно підійти до вибору забудовника. Забудовники Полтави та інших міст — це власники земельних ділянок, на яких будується багатоквартирний будинок, а отже ризик того, що квартира не буде побудована знижується практично до нуля. Сайти нерухомості пропонують безліч варіантів покупки або оренди квартири, ми ж радимо звертатися на сайти перевірених забудовників.

«Будівельно-монтажна компанія «Атлант» в місті Полтава — це і є перевірений забудовник часом та якістю. Ми працюємо якісно та відповідально. Наші квартири будуються з якісних матеріалів та професійними будівельниками. Тому якщо Ви наважилися купити квартиру від забудовника в Полтаві, переходьте на наш сайт та обирайте свій варіант ідеальної квартири. На сторінці каталог приміщень Ви зможете знайти квартири та приміщення, які уже готові до продажу.

Купити квартиру в Полтаві – як уникнути ризики при покупці?

Ризики при купівлі квартири можуть бути різні — це замороження будівництва, недотримання будівельних норм, використання неякісних будівельних матеріалів або ж невиконання термінів здачі готового будинку в експлуатацію. Саме тому перед покупкою варто вивчити всю інформацію про забудовника: репутацію забудовника, дозвільні документи та укласти договір про купівлю. Продаж квартир в новобудовах серйозна справа і тому забудовник має підходити до цієї справи з відповідальністю.

До придбання житла в новобудові людей найчастіше підштовхує можливість заощадити. В будинку, що знаходиться на стадії будівництва вартість квартири в Полтаві буде меншою, ніж в готовій зданій новобудові. Купити квартиру в Полтаві в будинку на стадії будівництва — це мати можливість обрати житло з вільним плануванням, яке можна змінити при виконанні ремонтних робіт. В порівнянні зі старим житловим фондом, який будувався в місті десятки років тому, квартири у новобудовах Полтави від “Будівельно-монтажної компанії “Атлант” мають більшу площу та зручне планування.

Великою перевагою також є паркінг, гарно оформлені під’їзди, наявність ліфтів та зовнішнє утеплення будинку ще на стадії будівництва. Наш ЖК “Європейський” Полтава ідеально відповідає опису вище та має зручне розташування в місті.

Оренда квартири в Полтаві — які ризики для орендаря?

Здача житла в оренду є досить популярним бізнесом по всій країні. Звісно, це дешевше ніж купити власну квартиру в новобудови Полтава та робити там ремонт. Адже орендована квартира уже готова, має неохідні меблі та техніку. Але і ризиків достатньо багато.

І перший з них — орендована квартира — це не Ваш дім. Ви живете там, платите оренду, але по факту, в будь-який момент Вас можуть попросити виселитись, адже житло Вам не належить. Якщо у Вас є тварини та маленькі діти орендодавці можуть не здати Вам житло, щоб його не пошкодили.

Тому, ТОВ «БМК «АТЛАНТ» не радить Вам орендувати квартиру і постійно відчувати, що житло не Ваше. Ви можете купити квартиру в Полтаві від надійного забудовника та зробити там ремонт Вашої мрії. Власне житло — це комфорт та спокій, тому телефонуйте нам вже зараз і ми підберемо для Вас квартиру в нашому будинку.

Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.