Категорії
Блог

Труднощі, з якими стикаються українці при купівлі квартири

Перешкоди при виборі та купівлі квартири відчуває на собі практично кожен. Покупці первинного і вторинного ринку нерухомості стикаються з різними проблемами та питаннями, вирішити, які потрібно ще до підписання договору купівлі-продажу. Експерти все ж радять квартиру купити в новобудові Полтава. Чому? Відповідь проста, новобудови Полтава – це квартири, в яких Ви зможете зробити ремонт під ключ, обрати необхідне планування та квадратуру. Забудовники міста беруть на себе відповідальність, що будинок буде побудовано згідно з планом та державних норм. Обираючи квартиру від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» Ви, своєю чергою, отримуєте якісне житло в Полтаві – квартира від забудовника Полтава.

Які проблеми можуть виникнути при покупці житла?

До моменту введення новобудови Полтава в експлуатацію та отримання права власності на квартиру клієнт компанії очікує. Сам процес будівництва будинку може зайняти 2- 2,5 роки, тому варто впевнитися в компанії ще під час пошуку житла. Якщо у потенційного покупця немає часу та бажання очікувати допоки квартиру побудують, то є й альтернативний варіант. Готові приміщення в ЖК Європейський від ТОВ «БМК «АТЛАНТ» уже чекають на своїх власників. Ми також готові запропонувати комерційне приміщення для розвитку бізнесу по доступній ціні. Адже, забудовник «БМК «АТЛАНТ» – це надійна компанія нашого міста.

Термін

Іноді термін здачі будинку в експлуатацію може затримуватися на 3-6 місяців і винуватити в цьому забудовника некоректно. На термін здачі впливають багато причин, одна з них – повномасштабна війна в Україні, але підписуючи договір з компанією Ви отримуєте гарантію, що проінвестовані Вами кошти, стануть затишною та комфортною квартирою, яку купити в новобудові буде відмінною ідеєю.

Завершення будівництва

Великою проблемою на ринку нерухомості України також є недотримання компанією-забудовником завершення будівництва. На жаль, таке трапляється в різних містах і клієнти не можуть отримати ключі від власної квартири в яку вони вклали кошти. Виникнення цієї проблеми, як правило, пов’язане із помилками забудовника, його партнерів та контрагентів в економічних розрахунках реалізації проєкту або впливом непередбачуваних зовнішніх для проєкту факторів. Проблема проєктів з високим ризиком не завершення будівництва є складною, проте, за умови правильних дій забудовника, – можливою для вирішення. Такі проєкти характеризуються високим рівнем напруженості у відносинах між інвестором та забудовником. Купуючи квартиру уважно читайте договір, не поспішайте ставити підпис та перераховувати кошти. Поставтеся серйозно до перевірки компанії, а лише потім інвестуйте.

ТОВ «БМК «АТЛАНТ» працює на ринку будівництва житла за європейськими стандартами уже багато років. Наша репутація є відмінною і до нас звертаються знову і знову. Шукаєте де купити квартиру в Полтаві? Завітайте до нас і ми Вам допоможемо.

Перелік приміщень, а також квартира від забудовника Полтава, можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.