Категорії
Блог

Як змінився ринок будівництва в Україні?

Власне житло – мрія кожного українця. Адже своя комфортна квартира – це впевненість в тому, що у Вас є дім – Ваше власне місце, де Ви маєте змогу відпочивати, перезавантажуватися та проводити час з рідними. Купити квартиру в Полтаві нескладно, надійний забудовник, який будує новостройки з якісних матеріалів та за європейськими стандартами пропонує Вам свої послуги. Також варто зважати ринок будівництва та його зміни. Ми працюємо на ринку нерухомості уже багато років і готові допомогти Вам з таким довгоочікуваним вибором як купівля власної квартири. Наш ЖК Європейський – це зручний та якісний житловий комплекс в місті Полтава!

Варіант – квартира від забудовника Полтава (або будь-яке інше місто України) – це завжди кращий варіант, пропозиції вторинного ринку несуть за собою цілий ряд нюансів, на які потрібно звернути увагу при купівлі. Сьогодні пропонуємо поговорити про зміни на ринку нерухомості.

Яка ситуація на ринку нерухомості у 2022 році?

Після 24 лютого, коли розпочалася повномасштабна війна в Україні, попит на купівлю житла стрімко знизився майже на 95 %. Це велика цифра, негативний вплив від якої відчувають забудовники. Новобудови у Полтаві будувалися до початку війни, частина квартир була викуплена, частина ще стояла на продажі. Але зі зниженням попиту на нерухомість, особливо в містах, продаж квартир став повільнішим. Але, не дивлячись на всю важкість ситуації в країні люди продовжують жити, працювати та планувати, зважаючи на ринок будівництва. Тому влітку охочих купити квартиру в Полтаві стало більше і сама ніша нерухомості почала відроджуватися.

Чому зросли ціни на квадратні метри?

Квартира від забудовника Полтава (та інші міста) це ідеальний варіант для родини, адже планувати ремонт та інтер’єр можна разом, а відповідно, і створювати своє родинне гніздечко. Квартири в новостройках завжди мають зручне планування та розташування. Новобудови Полтава – високі будинки та обрати квартиру можна на будь-якому поверсі.

Ціни на нерухомість виросли в середньому на 40-50%. Будівництво під час війни суттєво подорожчало, а купівельна спроможність різко впала.

Основні причини:

  • підвищення вартості будівельних робіт;
  • підвищення цін на матеріали (частка імпортних компонентів зросла з 30-40% до 80-90%).

Порівняно з III кварталом 2022 року індикатор ділової впевненості у будівництві в українських забудовників зріс на 8,7 %. ТОВ «БМК «АТЛАНТ»  продовжує працювати та будувати. Забудовники Полтава вже вийшли на довоєнні темпи будівництва і готові здавати будинки в експлуатацію, адже попит починає зростати. Вартість на житло в більш безпечних регіонах країни зростає і зараз, особливо на квартири в новобудовах (первинне житло).

Саме тому, ми будівельно-монтажна компанія та надійний забудовник, пропонуємо Вам купити в новобудові Полтава квартиру по доступній ціні саме у нас, в ТОВ «БМК «АТЛАНТ». Ми будуємо будинки з якісних матеріалів та гарантуємо, що квартира мрії знаходиться саме в нашому ЖК Європейський.

Ввесь перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.