Категорії
Блог

Що пропонують забудовники Полтави: порівняння послуг та якості роботи

Ринок нерухомості та будівництва розвивається постійно. Не дивлячись на повномасштабне вторгнення до України зі сторони агресора та воєнний стан, ми продовжуємо жити, будувати, планувати та розвиватися.  Компанії-забудовники впроваджують нові технології будівництва, будують квартири зі зручним плануванням та використовують високоякісні будматеріали. Забудовники Полтави, зокрема ТОВ «БМК «АТЛАНТ», пропонують своїм клієнтам різні переваги та новинки, які стануть приємним бонусом при купівлі житла. Квартира від забудовника Полтава – це також  варіант вдалої інвестиції у майбутнє Вашої родини. 

Якщо Ви наважилися купити квартиру в Полтаві, то рішення потрібно приймати виважено, а також перевірити ряд факторів. Повний перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.

Кожна будівельна компанія використовує свої методи будівництва та облаштування території. Понад 15 компаній, які будують якісне житло та дарують здійснення мрії тисячам сімей, працюють у нашому мальовничому та чарівному місті Полтава.

Переваги та недоліки забудовників Полтави

Найбільшим попитом та популярністю серед містян та гостей міста користуються такі компанії:

ТОВ«БМК «АТЛАНТ» з ЖК “Європейський”

  • Розташування –  вул. Європейська, 183. Вдала локація дає доступ до необхідної цивільної інфраструктури: школа, садочок, супермаркет, аптека, паркова зона – все це в пішохідному доступі для власників житла.
  • Зупинка міського кільцевого транспорту, яка знаходиться поруч, дає можливість дістатися будь-якої точки на мапі Полтави безпроблемно.
  • в нашому ЖК передбачені підвальні приміщення (комори), які обладнані пожежною сигналізацією. В сучасних умовах, наявність таких приміщень – це “мастхев”, адже комора слугуватиме як укриття, на випадок повітряної тривоги. Ціна за підвальне приміщення також приємно вразить –  від 12 000 грн за м2.

Забудовник KVP

  • Також пропонує підвальні приміщення до продажу. Варто зазначити, що сам ЖК “Пелюстковий” розташовується в районі Браїлок (околиця міста). Дану геолокацію не можна назвати вигідною та зручною, адже дістатися навіть до школи чи лікарні далеко та незручно.
  • Будують з газоблока, без достатнього армування легко з’являються тріщини та має низьку теплову інерцію.

Теплова інерція – це здатність будівельного матеріалу накопичувати та акумулювати тепло. Через низьку щільність, будинок з газоблоків швидко нагрівається, але й швидко віддає тепло

  • До того ж ЖК “Пелюстковий” не має індивідуального опалення у квартирах, а використовують одну котельню на будинок.

Novos Development Group з ЖК “Амстердам”

  • Розташовується в центрі міста, і це є більше недоліком ніж перевагою. Жвавий ритм та шум міста не дадуть змоги насолодитися природою, тишею та спокоєм.
  • Новобудови розташовані в центрі міста значно дорожчі, тобто за кожен квадратний метр покупець мусить додатково заплатити за розміщення.

Забудовник пропонує комерційну нерухомість на перших поверхах своїх житлових комплексів. Зазначаємо, що ТОВ «БМК «АТЛАНТ»  надає послугу з продажу комерційної нерухомості  уже тривалий час. Ми були одними з перших, хто почав реалізовувати цю ідею. На першому поверсі нашого ЖК доступні до купівлі приміщення різних квадратур, які можна обладнати під офіс, магазин чи кафе.

Полтаватрансбуд з ЖК по вул. Великотирнівській 4А пропонує до продажу дворівневі квартири.

  • Зменшення вартості житла шляхом використання дешевих стекло пакетів малого метражу, уникаючи панорамних вікон та зменшуючи кількість світла в оселі.
  • Погана якість внутрішніх робіт (стяжки, штукатурки й т.д. ).

В ЖК “Європейський” від нашої будівельно-монтажної компанії представлений широкий вибір дворівневих квартир з різною кількістю кімнат.

Паркінг.

Питання паркінгу або гаражу є надважливим у метушливому місті. Залишати авто просто під будинком на вулиці не найкращий варіант. Саме тому, забудовники, такі як: ТОВ «БМК «АТЛАНТ» та “Сучасний Дім” пропонують своїм клієнтам та потенційним власникам житла наземний багаторівневий паркінг. В Полтаві, такої переваги більше не має жоден ЖК. Наявність паркінгу розв’язує питання зберігання авто та гарантує спокій для Вас. А це найголовніше!

Сам процес будівництва – це складний етап. Побудувати якісний будинок згідно зі стандартами можуть лише справжні професіонали своєї справи. Для того, щоб збільшити несучу спроможність конструкції об’єкта ми використовуємо монолітний залізобетонний пояс по всім несучим стінам. 

Вибір забудовників Полтави широкий. Кожна компанія пропонує свої цікавинки та родзинки. Радимо звертатися до перевірених спеціалістів і тому, чекаємо на Ваш дзвінок до нашого відділу продажів