Категорії
Блог

Як зробити бюджетний ремонт

Дуже часто власники житла цікавляться тим, як зробити бюджетний ремонт в новобудові, шукають дешеві варіанти ремонту квартири, наймають різних майстрів на окремі роботи. Кожні нові працівники знаходять недоліки своїх попередників. За виправлення вимагають додаткову плату. Частіше це дійсно так, бо майстри не зв’язані в одну системну бригаду відповідають тільки за свою частину роботи. Тому щоб зробити бюджетний ремонт в новобудові потрібно все зважити.

Наприклад, підготовку стін робить одна група майстрів, а фарбування та монтаж шпалер інша. Таких прикладів є багато коли замовник розраховує економно використати кошти. В результаті отримує незадовільну якість та зовсім недешевий ремонт. Відповідальної особи за весь процес немає.

Щоб зробити бюджетний ремонт в новобудові варто розуміти, що економія коштів повинна бути розумною. Потрібно пам’ятати що чудес не буває. Проте якщо розібратись у суті та правильно спланувати всі ремонтні роботи та вартість матеріалу то можливо добитись очікуваного результату.

Дві основні поради:

1. Укласти договір з однією фірмою або бригадиром.
Це ваш страховий поліс від небажаних та затратних перероблень та цінових непорозумінь. В бригаді майстрів повинні бути спеціалісти своєї справи: малярі, сантехніки, електрики та плиточники. Під чітким керівництвом всі роботи проводяться злагоджено.
2. Зробити проєкт ремонтних робіт та розширений кошторис робіт.
Після цього у вас появиться чітка картина послідовності всіх етапів та ціноутворення. Весь процес роботи у вас порахований та зрозумілий. Відповідальна особа або фірма повинна надати звітність виконаних робіт перед кожною виплатою.

Розрахувати вартість бюджетного ремонту квартири в новобудові

Розрахунок вартості ремонтних робіт та матеріалів вам зможуть зробити фахові працівники фірми яка і буде виконувати його під ключ. Попередньо замовник озвучує свої побажання, а виконавець окреслює планування роботи, ціни та терміни виконання. Ціна будівельних матеріалів є сталою. Значна цінова різниця може бути у виборі плитки, паркету, ламінату, шпалер, сантехніки та електроприладів. Бюджетний ремонт в новобудові залежить від вибору декору.

Бюджетний ремонт – на розрахунок вартості впливає декілька факторів:

1. Загальна площа та кількість кімнат.
2. Обсяг робіт виконаних забудовником.
3. Робити перепланування або залишити в первинному стані.
4. Клас ремонту та цінова категорія оздоблювальних матеріалів.
5. Рівень професійності та відповідальності майстрів або фірми.

Як зробити бюджетний ремонт квартири в новобудові

Квартири в новобудовах мають багато переваг перед квартирою вторинного ринку. Деякі основні роботи виконують самі забудовники, що входять у вартість житла. Це система опалення, стяжка, штукатурка, вікна, вхідні двері та деколи розведення електромережі. Досить часто дешевші квартири вимагають більше витрат на малярку та вирівнювання стін. Це обумовлено використанням дешевих неякісних матеріалів фірмою забудовника.

Які недорогі засоби декорування використовувати для ефектного вигляду стін?

Щоб декорувати власне житло та не витрачати великі гроші є декілька простих засобів дизайну. Можливо оздобити квартиру недорогими натуральними матеріалами, проте загальний вигляд приміщення буде виглядати естетично та вишукано.

Наприклад, використати нанесення декоративної штукатурки на окремі стіни. У вітальній за м’якою частиною або на протилежній стіні з телевізором. Часткове нанесення такого декору збагатить ваш інтер’єр та надасть дорогого та вишуканого вигляду за невеликі кошти.

Популярний варіант бюджетного ремонту в новобудові це оздоблення стін декоративною гіпсовою плиткою, що імітує цегляну кладку. Монтаж декоративної цегли не потребує затратної підготовки стін та монтується просто на стіну Широкий вибір декоративного тинькування та гіпсової плитки дозволить підібрати колір та фактуру для вашого індивідуального дизайну. Незалежно від стилю який ви задумали від класичного до дизайну в стилі «Лофт» можливо підібрати вид та колір декоративного тинькування та цегли. На підлогу можливо підібрати недорогу однотонну плитку, а в санвузол придумати оригінальний нестандартний варіант вкладання плитки. У кімнати бажано стелити паркетну дошку, але можливий ламінат.

Стежте за нашими проєктами та їх будівництвом на каналах youtube та Instagram від найкращого забудовника міста Полтава.

Переглянути повний каталог приміщень доступний на сторінках Каталогу приміщень. При купівлі квартиру варто звернути увагу ряд факторів та чинників, а якщо це квартира у Полтаві. Дізнатись про акції та наші новинки можна на сторінці. Отримати вичерпну інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу: