Категорії
Блог

Купівля квартири – на що потрібно звернути увагу

Будь-які дії з нерухомістю – це процес важкий, довгий та енергозатратний і не важливо, купуєте Ви квартиру чи продаєте її. Якщо Ви все-таки вирішили, що час задуматися про купівлю власного житла, яке буде вдалою інвестицією в майбутнє то в першу чергу потрібно вирішити, що Вам потрібно – вторинний ринок чи новостройки Полтави. Ціни на квартиру можуть бути різними, на це впливає багато показників та чинників: місце розташування, район, інфраструктура, тип будинку, поверх та інше. ТОВ “БМК ” АТЛАНТ” пропонує якісне житло за приємними цінами. Наші новостройки Полтави користуються попитом та квартири розкуповують ще на етапі будівництва. Для нас, як для надійного забудовника міста Полтава – це показник довіри та довготривалих плідних відносин та партнерства. Минулого разу ми з вами говорили про те, що таке квартира в розстрочку та давали поради щодо купівлі. Сьогодні ж поговоримо про те, як купити квартиру у перевіреного забудовника та закрити житлове питання раз і назавжди. 

Купити квартиру недорого у Полтаві

Під час пошуку квартири Ви маєте визначитися з головними моментами, що Вас цікавлять:

  • район знаходження новостройки Полтави;
  • кількість кімнат та загальна площа;
  • визначити компанію-забудовника.

Якщо Ви вирішили купити 1 кімнатну квартиру недорого, то враховуйте, що родині з дітьми буде незручно, навіть якщо загальна площа велика. Забудовники Полтави та і всієї України пропонують різні види однокімнатних квартир зі зручним плануванням. 1 кімнатна квартира, по своїй суті, це житло для молодої пари без дітей та тварин, для проживання самостійно або також для людей поважного віку. Переваги цього житла – менші витрати на оплату комунальних послуг, легко тримати порядок та найголовніше – це своє житло, яке у Вас ніхто не відбере. 

Купити двокімнатну квартиру – це вже зважене рішення, про яке Ви точно не пошкодуєте. Якщо в родині є дитина, то одна кімната буде для неї. Кожен член родини матиме власний простір. Ситуація в країні, останні 3 роки, показала, що кожному потрібна кімната, адже діти навчаються дистанційно, батьки також працюють дистанційно. 2 кімнатна квартира – це про комфорт для кожного.

Трикімнатна квартира – це варіант для великої родини. У трикімнатній квартирі можна зробити спальню для батьків, дитячу, облаштувати зону для приймання гостей і сімейних вечорів. Ціна на нерухомість, у випадку купівлі трикімнатної квартири, може варіюватися, все залежить від того, чи це новобудова, чи вторинний ринок. Ми радимо звертати увагу саме на новостройки Полтави. По-перше, кожен житловий комплекс від ТОВ “БМК “АТЛАНТ” та наш ЖК Європейський мають розвинену дворову інфраструктуру, в будинках є ліфти, а це важливо і для людей поважного віку і для сімей з дітьми, зовнішнє оздоблення та наземний паркінг. Адже питання паркування важливе для кожного мешканця новобудови. 

Виберіть свою ідеальну квартиру – на сторінці каталог приміщень для зручності вибору присутній фільтр. Щоб отримати більше інформації – звертайтеся в наш відділ продажів або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Ми чекаємо на Вас та готові здійснити Вашу найзаповітнішу мрію!