Категорії
Блог

Купівля квартири – на що потрібно звернути увагу

Будь-які дії з нерухомістю – це процес важкий, довгий та енергозатратний і не важливо, купуєте Ви квартиру чи продаєте її. Якщо Ви все-таки вирішили, що час задуматися про купівлю власного житла, яке буде вдалою інвестицією в майбутнє то в першу чергу потрібно вирішити, що Вам потрібно – вторинний ринок чи новостройки Полтави. Ціни на квартиру можуть бути різними, на це впливає багато показників та чинників: місце розташування, район, інфраструктура, тип будинку, поверх та інше. ТОВ “БМК “АТЛАНТ” пропонує якісне житло за приємними цінами. Наші новостройки Полтави користуються попитом та квартири розкуповують ще на етапі будівництва. Для нас, як для надійного забудовника міста Полтава – це показник довіри та довготривалих плідних відносин та партнерства. Минулого разу ми з вами говорили про те, що таке квартира в розстрочку та давали поради щодо купівлі. Сьогодні ж поговоримо про те, як купити квартиру в Полтаві у перевіреного забудовника та закрити житлове питання раз і назавжди. 

Купити квартиру в Полтаві НЕДОРОГО

Під час пошуку квартири Ви маєте визначитися з головними моментами, що Вас цікавлять:

  • район знаходження новостройки Полтави;
  • кількість кімнат та загальна площа;
  • визначити компанію-забудовника.

Якщо Ви вирішили купити 1 кімнатну квартиру недорого, то враховуйте, що родині з дітьми буде незручно, навіть якщо загальна площа велика. Забудовники Полтави та і всієї України пропонують різні види однокімнатних квартир зі зручним плануванням. 1 кімнатна квартира, по своїй суті, це житло для молодої пари без дітей та тварин, для проживання самостійно або також для людей поважного віку. Переваги цього житла – менші витрати на оплату комунальних послуг, легко тримати порядок та найголовніше – це своє житло, яке у Вас ніхто не відбере. 

Купити двокімнатну квартиру – це вже зважене рішення, про яке Ви точно не пошкодуєте. Якщо в родині є дитина, то одна кімната буде для неї. Кожен член родини матиме власний простір. Ситуація в країні, останні 3 роки, показала, що кожному потрібна кімната, адже діти навчаються дистанційно, батьки також працюють дистанційно. 2 кімнатна квартира – це про комфорт для кожного.

Трикімнатна квартира – це варіант для великої родини. У трикімнатній квартирі можна зробити спальню для батьків, дитячу, облаштувати зону для приймання гостей і сімейних вечорів. Ціна на нерухомість, у випадку купівлі трикімнатної квартири, може варіюватися, все залежить від того, чи це новобудова, чи вторинний ринок. Ми радимо звертати увагу саме на новостройки Полтави. По-перше, кожен житловий комплекс від ТОВ “БМК “АТЛАНТ” та наш ЖК Європейський мають розвинену дворову інфраструктуру, в будинках є ліфти, а це важливо і для людей поважного віку і для сімей з дітьми, зовнішнє оздоблення та наземний паркінг. Адже питання паркування важливе для кожного мешканця новобудови. 

Виберіть свою ідеальну квартиру – на сторінці каталог приміщень для зручності вибору присутній фільтр. Щоб отримати більше інформації – звертайтеся в наш відділ продажів або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Ми чекаємо на Вас та готові здійснити Вашу найзаповітнішу мрію!

Щоб купити квартиру в Полтаві, перегляньте перелік приміщень на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.