Категорії
Блог

10 типових помилок при ремонті

Ремонт будинку або квартири йде поруч з бажанням зекономити на витратах. В результаті лише 10 помилки при ремонті можуть стати головними причинами, щоб перетворити ремонт на суцільний кошмар. Проте заощадження не завжди себе виправдовують. Інколи ощадливість стає причиною тотального провалу та зайвих грошових вливань.

 1. Відсутність дизайн-проєкту призводить до необхідності в регулярній калькуляції матеріалів.
 2. Застосування оздоблювальних виробів лише за критерієм привабливості – можливість отримання приміщення з обмеженим використанням.
 3. Ігнорування потреби у заміні проводки може стати причиною аварії або пожежі.
 4. Відсутність у проєкті гідроізоляції та вентиляції – перший крок до плісняви.
 5. Порушення у послідовності робіт гарантує непередбачувані обставини та регулярне перероблення.
 6. Використання неякісних матеріалів призводить до швидкого зносу.
 7. Економія на точках розводки електрики додає незручності під час використання електроприладів.
 8. Укладення в спальні або дитячій кімнаті покриття для нежитлових приміщень гарантує виникнення алергії й інших побічних реакцій.
 9. Монтаж сантехніки сумнівного виробництва обумовлює тимчасовість та незручність її використання.
 10. Самостійний ремонт можливий лише за умови професійності та досвіду.

Що варто знати про електропроводку та точки розводки

Відповідно до технологій проведення ремонтних робіт, процес перетворення починається саме з комунікацій. Якщо у квартирі проводка стара, її потрібно обов’язково замінити. В майбутньому це дозволить користуватись кількома електроприладами одночасно без ризику виникнення короткого замикання.

На даному етапі ремонту економити не варто. Краще один раз придбати якісні дроти з гарними ізоляційними властивостями. Матеріали для оздоблення електрики варто купувати у спеціалізованих магазинах.

Роботи радимо довірити спеціалістам. Професійна діяльність передбачає досконале укладення дротів без зайвих перекручених сегментів. Окрім цього, даний етап включає визначення місць встановлення вимикачів, розеток та джерел світла. Кількість точок розводки має бути достатньою для комфортного використання різноманітних приладів: фену, праски, телевізора, побутової техніки. А освітлення повинно відповідати характеру певної кімнати. Так, для спальні варто врахувати можливість встановлення бра чи додаткового підсвічування.

Оздоблення стін та підлоги

У сучасному світі кожен власник будинку – дизайнер. Тому тут не існує однозначної думки щодо сплати за проєкт майбутнього інтер’єру. Проте точно не варто заощаджувати на матеріалах оселі. Адже використання неякісних або невідповідних виробів здатне перекреслити роботу найдосвідченіших фахівців.

Навіть для бюджетних проєктів рекомендовано покриття для стін лише преміумсегменту. Якісні фарби рівномірно розподіляються на поверхні та вимагають невеликих витрат. Характеризуються гіпоалергенністю, зносостійкістю та здатністю довго зберігати яскравий колір. А добротні шпалери виключають ризик розриву та деформації.

Щодо покриття для підлоги, тут альтернатив не існує. Лише якісні матеріали здатні забезпечити теплоізоляційні й водовідштовхувальні властивості там, де це необхідно.

У кімнатах з підвищеною вологістю фахівці рекомендують укладати плитку, вінілове покриття, лінолеум.

Спальні кімнати краще оздоблювати природними матеріали з характеристиками, що дихають: паркетом та паркетною дошкою.

Для віталень актуальний ламінат під деревину, що здатен витримувати велике навантаження від меблів, техніки.

Для уникнення помилок з вибором певного покриття, варто звернутись до спеціалістів, таких як фахівці магазину Стардизайн. Консультанти з досвідом здатні швидко зорієнтуватись, коли краще купити паркетну дошку, а коли – вініл.

Ванна кімната як окрема стаття бюджету. Помилки при ремонті ванної кімнати.

Приміщення, на якому не можна заощаджувати – це санвузол. При цьому, мова йде абсолютно про всі деталі ванної кімнати: сантехніку, оздоблювальний матеріал, гідроізоляцію, труби, змішувачі. Наприклад, дешева ванна має тонкий шар покриття, не стійкий до хімічних засобів. В результаті виріб швидко втрачає зовнішню привабливість та технічні характеристики. Теж саме стосується змішувачів, котрі під впливом жорсткої води та хімії вкриваються небажаним нальотом. Окрім цього, товар сумнівної якості швидко виходить з ладу, що потребує додаткових вкладень. Потрібні ще приклади?

 • Добротна плитка не може коштувати мало. Проте даний фактор повністю себе виправдовує. Адже гідний матеріал добре ріжеться й не кришиться, має рівні кути та значний експлуатаційний термін.
 • Стеля з гіпсокартону – бюджетний варіант, не пристосований до умов з підвищеною вологістю. Тут краще надати перевагу пластику або натяжній стелі.
 • Дешеві труби й шланги здатні зламатись ще на стадії монтажу.
 • Відсутність вентиляції гарантує створення ідеального середовища для розвитку плісняви та грибка. А це, своєю чергою, позначається на здоров’ї мешканців.

Чому не варто заощаджувати на дверях? Помилки при ремонті.

Якщо з ремонтом в цілому розібрались, то на міжкімнатних дверях точно хочеться зекономити. Проте не так все просто, як може здатись, на перший погляд. Обираючи неякісний дешевий сегмент, покупець наражається на такі неприємності.

 • Недостатня шумоізоляція. Незначна товщина або пустота всередині полотна унеможливлює основну функцію дверей. Такі вироби не кращі за штори, оскільки не захищають від звуків в сусідніх кімнатах.
 • Порушена геометричність. Непропорційність розмірів та перспектива перекосів призводять до виникнення протягів та нещільного закриття дверей.
 • Короткий термін експлуатації. Саме через цей фактор бюджетне полотно – не виправдане придбання. Тому що важко заощадити на тому, що потребує регулярної заміни.

Не останню роль грає зовнішній вигляд виробу. Оскільки дешеве полотно здатне зіпсувати враження навіть від стильного сучасного ремонту, то знову є ризик здійснити помилки при ремонті. А якщо говорити про вхідні двері, не оминути увагою безпеку мешканців. Адже кволі й тонкі вироби не здатні захистити тих, хто живе в будинку.

Стежте за нашими проєктами та їх будівництвом на каналах youtube та Instagram від найкращого забудовника міста Полтава.

Переглянути повний каталог приміщень доступний на сторінках Каталогу приміщень. При купівлі квартиру варто звернути увагу ряд факторів та чинників, а якщо це квартира у Полтаві. Дізнатись про акції та наші новинки можна на сторінці. Отримати вичерпну інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу: