Категорії
Блог

5 порад, як обрати місце в паркінгу

У будинках комфорт-класу і вище часто передбачений підземний або наземний паркінг. Іноді місце в паркінгу – бонус до квартири, але найчастіше його саме купують. Поговоримо, як вибрати машиномісце, яке стане справжнім подарунком для автолюбителя.

Чим ближче до ліфта, тим краще

Місце в паркінгу - просторе і гарноосвітлюване

Добре, якщо ви обираєте нерухомість в паркінгу серед перших. Тоді можна обрати кращі машиномісця, а не задовольнятися тими, що залишилися. Найкомфортніше варіант – у ліфта. Спустившись зі свого поверху, не доведеться довго йти до машини або нести важкі сумки з продуктами, повертаючись додому після робочого дня.

Переконайтеся, що поруч немає рампи та повітропроводу

Найнебезпечнішими вважаються місця біля рампи та повітропроводу.

Рампа – похила конструкція, по якій автомобілі переміщуються на різні поверхи паркінгу. Пересуваючись по ній, недосвідчені водії можуть зачепити припарковані поруч машини. Тому, чим далі від потоку буде ваш автомобіль, тим краще.

Якщо вибрати місце у повітропроводу, конденсат може потрапляти на машину і залишати білі патьоки та плями іржі.

Якщо ви купуєте машиномісце в ще споруджуваному будинку, уважно вивчіть технічний план. Переконайтеся, що труб і рампи немає по сусідству.

Крайнє місце в паркінгу – має перевагу

Найчастіше місця в паркінгу знаходяться серед колон. Зазвичай між ними поміщаються три машини. Найневдалішим варіантом вважається по середині. Якщо інші автомобілі припаркують не надто сумлінно, влізти між ними буде не так просто. А якщо з сусідами зовсім не пощастило, це може перерости в щоденну проблему. Тому по можливості вибирайте максимально незалежні від інших машиномісця.

Придивіться до варіантів з Келлером

Келлер – невелике місце в паркінгу, де можна зберігати зимову гуму або непотрібні у квартирі речі. Ці своєрідні комори зазвичай невеликі – 2-4 кв.м – і примикають прямо до паркувального місця. Купити місце з зоною зберігання – відмінна можливість розвантажити гардеробну і бути впевненими, що балкон буде використовуватися за призначенням – для відпочинку.

Місце з Келлером коштує дорожче, але це відмінне вкладення у свій комфорт.

Найвигідніше місце – сімейне місце в паркінгу

Якщо у вашій родині дві машини або таке може трапиться в майбутньому, не поспішайте купувати два місця в паркінгу. Багато забудовників проєктують сімейні машиномісця, коли автомобілі паркуються один за одним. Щоб попереду машині, що стоїть виїхати, доведеться відігнати іншу. Це зручно для тих, хто одночасно виїжджає на роботу, для тих, хто знає на майбутнє, коли йому знадобитися машина, і тих, хто другою машиною користується рідко.

Організовувати такі місця – вимушений захід для забудовника, щоб реалізувати максимально можливу площу паркінгу. Тому сімейні варіанти коштують дешевше, ніж два окремих місця. В середньому, можна заощадити від 20 до 40% вартості місця.

Стежте за нашими проєктами та їх будівництвом на каналах youtube та Instagram від найкращого забудовника міста Полтава та наших партнерів.

Переглянути повний каталог приміщень доступний на сторінках Каталогу приміщень. При купівлі квартиру варто звернути увагу ряд факторів та чинників, а якщо це квартира у Полтаві. Дізнатись про акції та наші новинки можна на сторінці. Отримати вичерпну інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу: