Категорії
Блог

Електрична тепла підлога під плитку без стяжки

Щоб підлоги в будинку були теплими завжди, можна придбати нагрівальні мати. Так само як і системи в стяжку, мати зігрівають підлоги завдяки нагрівальним елементам, проводам. У цих систем є відмінності між собою: електричний провід встановлюється на основі сітки, з цієї причини не рекомендується проводити роботи самостійно. Тепла підлога укладається не на основу, а на ґрунтову поверхню підлоги, потім покривається спеціальним розчином. Завдяки цьому, у цих систем є безліч переваг. Електрична тепла підлога – забезпечить “теплий” комфорт Вашій оселі.

Електрична тепла підлога під плитку без стяжки відрізняється бездоганною якістю, є практичним, теплим. Щоб підібрати готові підлоги, вам слід визначити площу укладання. Щоб постелити теплі підлоги, дроти, не потрібно систему закріплювати до основи. Під теплі підлоги можна не встановлювати теплоізоляційний матеріал. Теплі підлоги встановлюються на ґрунтоване підставу. При цьому заливку стяжки робити не потрібно, теплоізоляційний матеріал можна постелити в шар клею з товщиною 3-4 мм. Якщо порівнювати зі стягуванням, даний матеріал може сохнути-1 міс., А клей-2 тижні.

Коли можна встановлювати теплі підлоги

Нагрівальні мати в залежності від їх потужності можна встановлювати під різні поверхні підлог, вони можуть служити для вирішення різних завдань. Дані системи мають потужність 150-165 Вт / кв.м, вони укладаються під плитку, керамограніт в якості теплого підлогового покриття. Утеплена підлога можна встановлювати з ламінатом, паркетом, а також лінолеумом тоді, коли провід має маленьку потужність (10 Вт / п.м), бо при великому нагріванні вироби можуть пошкодитися. Вироби на основі матів використовуються для обігріву поверхні підлоги у ванній або кухні. Для проведення заміни радіаторів, утеплення приміщень, для утеплення балкона підійде набір в стяжку. Установка підлоги включає декілька етапів:

• необхідно підготувати площу на стінці для монтажу регулятора обігріву;

• підготувати штроби в стіні;

• підготувати підлоги для закріплення виробів;

• монтувати елементи;

• виконати ґрунтовку;

• укласти мати, щоб постелити на підлозі, сітку можна порізати. Сітка може бути зафіксована за допомогою стрічки;

• виконати заливку шару клею;

• під’єднати дроти, регулятори температури до електричної мережі;

• виконати укладку.

Електрична тепла підлога під плитку без стяжки – вироби у вигляді електричних проводів, що закріплюються на стрічці, можуть бути встановлені спеціальним клеєм.

Особливість таких підлог – полягає в їх маленькій потужності, функціональності. Вироби укладаються під ламінат, лінолеум, покриття, які погано проводять тепло, їх використовують для обігріву різних приміщень.

Перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.