Категорії
Блог

Далі буде: чому важливо продовжувати будувати нові ЖК

Сфера будівництва — одна з тих, що задає темп для всього бізнесу та держави в цілому. А під час повномасштабної війни — це особливо важливо рухатися тільки вперед. Полтавський забудовник ТОВ «БМК «АТЛАНТ» визначив три причини не просто будувати, а добудовувати новобудови  для українців.

Причина 1: значна потреба нового помешкання

На жаль, через російську агресію велика частина людей вимушена покинути свої домівки, або й взагалі залишилася без даху на головою. Полтава займає перше місце в області серед мешканців внутрішньо переміщених осіб.

За аналітичними даними у червні 2022-го у місті проживало 46 365 переселенців. У цей же період у Кременчуці — 26 116 осіб, Лубнах – 8 038, Горішніх Плавнях – 7 664 та Миргороді – 7 293 особи.

Тому найперша причина продовжувати будувати та добудовувати — забезпечити українців сучасним та комфортним житлом. Всього у житловому комплексі  «Європейський»  від забудовника ТОВ «БМК «АТЛАНТ» — 334 квартири з індивідуальним опаленням, різними плануванням та умовами придбання.

Причина 2: підтримка економіки країни

Ефективна економіка — одна зі складових продуктивної держави. А втримати її та забезпечити життєдіяльність усіх складових країни в умовах війни — особливо важливо.

Будівельна галузь була та залишається драйвером економічних процесів. Адже активізує ряд процесів, що призводить до наповнення бюджету податками на різних рівнях. Наприклад:

  • купівля будматеріалів;
  • залучення підрядників та працівників різної галузі: від прораба до маркетинг відділу;
  • налагодження логістики.

Окрім цього, сфера будівництва новобудов забезпечує населення робочими місцями, оскільки залучає різних спеціалістів. Через війну велика частина українців залишилися без роботи у різних галузях. Проте, сьогодні бізнес відновлюється, а відповідно забудовники Полтави створюють нові можливості для населення.

Причина 3: тримати слово!

Попри хвилювання інвесторів нових квартир щодо затримки будівництва через війну, забудовник Полтави «БМК «АТЛАНТ» продовжує будувати нові секції у ЖК Європейський.

— Ми продовжуємо будувати, адже від цього залежить майбутнє будівництво нових секцій та добудова існуючих. А з настанням тепла почнуться внутрішньо-оздоблювальні роботи. Зараз ми рухаємося вперед, ви бачите на будмайданчику працівників, відділ продажу завжди відкритий до спілкування,  — говорить директор ТОВ «БМК «АТЛАНТ» Сергій Бут.

Нагадуємо, концепція ЖК «Європейський» розроблено спільно з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030» в рамках проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Продаж квартир та умови розтермінування оплати можна дізнатися у відділі продажу вул. Європейська, 183 та вул. Соборності, 54 або за телефонами +38 050 179 77 77 та +38 066 179 77 77

Повний перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартириремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.