Категорії
Блог

Створювати житло майбутнього: полтавські забудовники продовжують будівництво

Повномасштабна війна росії проти України змінила плани українців. Усі процеси життєдіяльності країни стали на паузу, а деякий бізнес взагалі зупинив свою роботу. Як постраждала будівельна сфера та що відбувається зараз у нерухомості.

Великі девелопери та локальні забудовники Полтави на місцях — рупор активних змін у державі на різних рівнях. Вони створюють житлові комплекси, що переростають у нові мікрорайони зі своєю інфраструктурою; розважальні центри, комерційні приміщення тощо. Проте, після 24-го лютого минулого року етапи та терміни зведення нових новобудов Полтави стали на паузу.

Як війна вплинула на сферу будівництва в Україні

Забудовники Полтави, постачальники та самі виробники будматеріалів зіткнулись з новими реаліями, які пов’язані зі зростанням цін на сировину та матеріали, проблемами з логістикою та відсутністю електрики на виробництві.

Влітку точково почали відновлюватися роботи, проте будівельна галузь по всій країні скоротилася на 70%. За деякими аналітичними даними влітку минулого року будівництво відновилося: у Києві – на 40%, у західних областях – до 90%, на Одещині – 60%.

Однією з вагомих причин — собівартість будматеріалів, що зросла до 150%. До прикладу, вартість вікон під індивідуальне виготовлення збільшилася у 100%, матеріали для утеплення та впорядкування фасадів — на 140%, а цегла — на 88%.

Ситуація з новобудови Полтави,трохи змінилася лише восени. Наприклад, логісти знайшли нові транспортні маршрути, а компанії-виробники відновила частину своїх потужностей у центральних та західних областях.

Проте, з постійними обстрілами країни-агресора, нестабільним електропостачанням на будівельних майданчиках на різних етапах все ж досі виникають труднощі.

“Не просто будуємо, а добудовуємо”: як працюють забудовники Полтави?

Значну увагу покупці приділяють проєктам, які швидко відновлюються та мають активність на будмайданчику. Попри всі нюанси із виробництвом та доставкою, погодними умовами забудовники Полтави продовжують свою роботу.

Одними із таких компаній у Полтаві є і забудовник ТОВ «БМК «АТЛАНТ». Компанія локальна та на місцевому ринку вже закріпилася проєктом новобудови Полтави по вул. Чорновола.

До початку повномасштабного вторгнення забудовник ввів в експлуатацію перші дві черги нового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення (комерційні приміщення) та паркінгом ЖК «Європейський»  по вул. Європейська, 183.

Сьогодні компанія продовжує добудовувати ЖК «Європейський»  За час війни, протягом літа, керівництво вирішувало багато нюансів щодо цінової політики, підрядників, закупівлі та логістики. Восени замовник будівництва ТОВ «БМК «АТЛАНТ» заасфальтував лицьову частину прибудинкової території з вул. Автобазівська та частини вул. Європейська, що виходить до центральної автодороги.

Наразі, на будівельному майданчику  ЖК «Європейський»  зводять нові поверхи, укладають цеглу, монтують залізобетонні перекриття, влаштовують перегородки й огородження балконів та сходинкових маршів, перестінки у коморах.

У подальшому ТОВ «БМК «АТЛАНТ» планує встановлювати вікна, упорядковувати фасади та проводити внутрішні роботи у квартирах. Адже під час зимового періоду ці роботи не мають ефективності: недотримання температурних режимів шкодить якості будівництву, а частина штукатурних робіт лущитиметься та обвалюватиметься.

Купити квартиру в Полтаві дуже просто, головне звернутись до надійного забудовника. А скориставшись нашим каталогом приміщень ви завжди зможете обрати найкраще і найзручніше планування квартири.