Категорії
Блог

Три поради при виборі майбутньої квартири: на що звернути увагу та як не потрапити на шахраїв

При виборі майбутньої квартири інвестору необхідно враховувати кілька факторів. Наприклад, чи купувати нерухомість у новобудові, чи обрати “вторинний ринок”, зупинитися на однокімнатних  або ж обрати дворівневі квартири Полтави. Чи буде поруч зручна локація, парковка та доступність, або ж навпаки. То на що ж звертати свою увагу і як не потрапити на шахраїв? ТОП-три поради як купувати нерухомість у новобудові від надійного забудовника Полтави.

Дуже часто власники майбутніх квартир детально оглядають нерухомість, враховують доступність та близькість до транспорту, школи чи садочку, продуктових магазинів тощо. Ці фактори впливають на якість та комфорт проживання у житловому комплексі. Та й бізнесу інвестувати у комерційні приміщення вигідно, коли поруч знаходиться важлива інфраструктура.

Проте, на що ж краще звертати увагу при купівлі квартири в Полтаві та що запитувати у менеджера з продажу? Забудовник Полтави ТОВ «БМК «АТЛАНТ» виокремив три поради, які стануть у пригоді для кожного покупця.

Порада № 1

Головним чинником повинна стати документальна прозорість, наявність усіх необхідних дозволів та чистота угоди. Також, майбутньому власнику обов’язково потрібно поцікавитися чи є у компанії дозвіл на початок будівельних робіт та документи на право користування земельною ділянкою. З цих питань ви можете проконсультуватися з юристом від компанії забудовника Полтави, або з будь-яким іншим спеціалістом.

Далі, необхідно зважити на район міста та його вигідну геолокацію. Наприклад, ЖК «Європейський» від «БМК «АТЛАНТ» має зручне розташування: у пішій доступності знаходяться школа, садок, лікарня, а також такі магазини як Сільпо, Jysk, відділення Нової пошти, автомайстерня АТЛ. А центральною автомагістраллю за 10-15 хв можна дістатися до автовокзалу та центру міста.

Також, слід оцінити і власне фінансове положення, можливе, іпотечне навантаження. Оскільки потрібно враховувати перший внесок, розтермінування і відсоток за користуванням кредиту. А надалі — витрати на документи, меблі та ремонт.

Порада 2

При будівництві новобудови забудовники Полтави враховують кілька моментів. Один із них — тип будівництва. Звичайно, їх поділяють за особливостями спорудження та часом зведення. Кожен має свої переваги та недоліки, які стануть для інвестора ключовими.

Одним із якісних ЖК вважають будинки із цегли — це довговічність, підвищена тепло- та звукоізоляція, екологічність забудови. При зведенні таких споруд будівельна компанія повинна дотримуватися чітких термінів та інших особливостей технології  цегляної кладки.

Одним із прикладів — ЖК «Європейський» по вул. Європейська, 183. Проєкт новобудови Полтави затверджений у 2019-у році. Цей будинок має цегляні стіни, утеплений фасад, індивідуальне опалення та енергозберігаючі вікна.

Порада 3

При виборі квартири необхідно визначитися — чи полюбляєте ви спокій і панорамний огляд, який відкривається з верхніх поверхів, чи навпаки — перші поверхи без довгого сходження та чекання ліфта.

Зазвичай у новобудовах Полтави перший поверх — комерційні приміщення. Тому боятися холодної підлоги чи вогкості — не варто. Мешканці перших поверхів можуть не зважати на роботу ліфтів, а це важливо для пар із маленькими дітками та людей похилого віку.

А от дворівневі квартири Полтави мають неабиякий шарм, простір та можливість оглянути навколишню красу з висоти. До речі, варто звернути увагу на орієнтацію вікон, їх розміри, розташування балконів та лоджій.

Бути чи не бути: вибір між купувати нерухомість у новобудові та вторинним житлом?

Серед майбутніх інвесторів нерідко панує думка, що квартира на вторинному ринку дешевша за новобудову. Проте квартира у сучасному ЖК має ряд переваг:

  • юридична чистота угоди та безпека. Ви легко можете купити та продати свою квартиру і бути впевненим, що жоден «попередник» не прийде з претензіями;
  • якість та комфорт. Якісні матеріали та сучасні технології, а також засклені лоджії та балкони, індивідуальне опалення;
  • фінансова доступність. Вартість квартири значно дешевша на етапі будівництва, аніж у готовому вигляді. Також — можливе розтермінування оплати від забудовника;
  • вигідна інвестиція. Вкласти кошти у «первинку» значно вигідніше, адже район з новобудовою розвиватиметься, у комерційні приміщення заходитиме новий бізнес. А це надалі покращить інвестиційну привабливість майбутньої квартири.

Час настав: коли ж вигідно купувати квартиру в Полтаві?

Купувати квартиру в Полтаві по нижчій ціні можливо на етапі влаштування фундаменту та зведення перших поверхів. По мірі зведення багатоповерхівки вартість квартир збільшується, адже росте ціна на будівельні матеріали, логістику, переглядається в цілому собівартість будівництва.

Тому до вигідного вибору квартири варто підійти комплексно та виважено. Якщо покупця все влаштовує, то відразу необхідно обговорювати умови придбання нерухомості.

Продаж квартир та умови розтермінування оплати можна дізнатися у відділі продажу вул. Європейська, 183 та вул. Соборності, 54 або за телефонами +38 050 179 77 77 та +38 066 179 77 77

Повний перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram.