Категорії
Блог

Що потрібно знати при купівлі квартири?

Комфортне житло – це впевненість у завтрашньому дні та спокій власника. Саме тому, при купівлі квартири потрібно перевірити ряд факторів та показників. У випадку придбання власного житла, важливо, не керуватися емоціями, а підходити до даного рішення серйозно та усвідомлено. Купити квартиру – це не просто отримати омріяні метри власного житла, це цілий процес, в якому варто обирати надійні компанії. Спеціалісти з нерухомості також стверджують, що часто купівля квартири – це інвестиція в майбутнє своїх дітей. Адже орендна плата квартири зростає постійно, а власне житло не потребує даної сплати.

Які можуть виникати проблеми при купівлі квартири?

Розглянемо ТОП 5 проблем, які можуть виникати при купівлі квартири та як їх уникнути.

  1. Арешт майна.З даною проблемою можна зіткнутися якщо купляти квартиру не в забудовника, а уже в господаря майна. В такому випадку, продаж та купівля квартири буде неможливою і Вам доведеться знову шукати. Дуже часто ця проблема виникає саме зі старим житловим фондом. Старий житловий фонд – це будинки та багатоповерхівки, які будувалися 20 і більше років тому. Ці будинки відрізняються від новобудов рядом показників: маленький двір, відсутність паркінгу, старі під’їзди та іноді незручне планування квартир. Тому перед тим як купити квартиру в Полтаві, перевіряйте всю інформацію про власника та саме житло.
  2. У квартирі прописані діти, інваліди або юридичні особи.Не довіряйте на слово, при продажі квартири власник майна зобов’язаний виписати всіх своїх родичів з квартири, щоб потім жоден з зареєстрованих за адресою законних представників не міг юридично анулювати договір.
  3. Квартира знаходиться в банківській заставі.Таке житло, по факту, не буде Вашим, адже немає гарантії, що колишній власник погасить борг чи віддасть кошти за кредит.
  4. Афера або підробка документів.Шахраїв дуже багато, тому не варто довіряти на слово, потрібно перевіряти всю інформацію через державного нотаріуса.
  5. Порушення правил приватизації квартири.Може виникнути ситуація, що при проведенні процедури приватизації були допущені помилки й приватизація скасована по закону, саме тому купити квартиру у Вас не вийде.

Чим керуватися при виборі нерухомості?

Купівля власного, омріяного та комфортного житла – це свято для всієї родини. Чим Ви керуєтеся при виборі житла? Чи дослухаєтеся до порад близьких та друзів? Враховуєте думку дітей? З одного боку це правильно, дослухатися поради, а з іншого – краще все-таки звернутися до спеціалістів.

Агенції нерухомості, представники компанії-забудовника – це досвідчені спеціалісти, які допоможуть підібрати Вам ідеальний варіант житла за доступною ціною. Вартість на житло визначається багатьма факторами, але купуючи квартиру в новобудові Ви отримуєте ряд переваг.

Що ж потрібно зробити перед вибором забудовника? – Відповідь проста, варто зайти на сайт забудовника та вивчити всю інформацію про нього. На сайті ТОВ «БМК «Атлант» розміщена вся необхідна інформація про компанію та послуги,  а також вказані контакти для зв’язку з відділом продажу. Після ознайомлення з сайтом компанії-забудовника, інформацію про нього можна перевірити на сайті Мін’юсту, де Ви дізнаєтеся дату заснування, хто є засновниками, статус юрособи, чи не є він банкрутом, чи не відкрите відносно нього виконавче провадження за непогашені борги. Якщо все прозоро та немає порушень, то можете сміливо звертатися і запитувати яка ціна квартири та що потрібно для покупки.

Перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.