Категорії
Блог

ЕТАПИ РЕМОНТУ В НОВОБУДОВІ

Щасливі власники житла в новобудові, перш ніж оселитися в придбану квартиру, повинні подбати про ремонт в новобудові. Нерухомість в житлових комплексах здається без чистової обробки, тому впорядкуванням та оздобленням апартаментів доведеться займатися самостійно.

Питання, з чого почати ремонт з нуля, кого найняти, де та за якою ціною придбати матеріали, залишаються актуальними як для тих хто вперше робить ремонт, так і для тих хто мав досвід таких робіт раніше. В рамках даної статті ви дізнаєтеся, які існують етапи ремонту в новобудові, що знадобиться для реалізації та як виконати всі завдання послідовно та ефективно.

Ремонт в новобудові та його особливості

Для того, щоб виконати ремонт в новобудові своїми руками або за допомогою бригади будівельників швидко та легко, попередньо необхідно детально визначити всі його стадії. Це допоможе оцінити майбутні роботи заздалегідь, щоб виділити оптимальний бюджет та суттєво заощадити час на розв’язання супутніх питань.

Зверніть увагу на особливості ремонтних робіт в ЖК:

  1. Чи хочете ви робити перепланування, зносити або монтувати нові перегородки.
  2. Які меблі ви хочете встановити.
  3. Визначте матеріали обробки підлоги та стін.
  4. Заплануйте оптимальну прокладку інженерних комунікацій.

Якщо власними зусиллями скласти детальний план та дизайн-проєкт не вдається, через відсутність певних знань та досвіду, краще звернутися за допомогою до фахівців. Архітектори, дизайнери та інженери будівельної галузі зможуть розробити ефективний та якісний проєкт з урахуванням ваших індивідуальних побажань та скласти кошторис на весь перелік майбутніх робіт. Це допоможе зробити попередню оцінку витрат та підготувати необхідні кошти, щоб надалі не затягувати та не припиняти процес ремонту, а швидше закінчити його та в’їхати у квартиру.

Ремонт в новобудові. Які види робіт можна проводити

Починати варто з чорнових робіт, оскільки вони найбільш марудні, витратні та тривалі. Серед них:

  • Монтаж сантехнічних труб у ванній та санвузлі, інженерних комунікацій;
  • Прокладка електропроводки;
  • Укладання теплої підлоги;
  • Стяжка підлоги;
  • Вирівнювання стін;
  • Монтаж натяжних або підвісних стель;
  • Фарбування стін, підлоги, стелі.

Розпочинати здійснення цих завдань слід відразу після того, як ви отримаєте заповітні ключі від власного житла.

Послідовність ремонту в новобудові

Підготовчий етап

1. Вибір виконавців та розрахунок вартості.

Спочатку оцініть власні фінансові можливості, щоб не робити помилок, коли на реалізацію задуманого не вистачає капіталу. Як правило, споживачі, які допускають такі помилки, стикаються з невиправдано високим рахунком. Якщо самостійно провести розрахунки не виходить, краще довірити цей процес фахівцям. Вони зможуть скласти послідовний план та правильний кошторис, щоб позбавити вас від непередбачених фінансових сюрпризів.

Важливо найняти професійну, відповідальну та акуратну бригаду, яка буде займатися ремонтом вашого житла. Бажано довірити роботу перевіреним фахівцям, тому досвідчені споживачі найчастіше віддають перевагу майстрам забудовника або підшукують фахівців на будівельних форумах. Це необхідно для того, щоб дотримуватись послідовності ремонту в новобудові.

Чорновий етап

2. Монтаж електропроводки коли ремонт в новобудові

У переважній більшості випадків квартири в новобудовах пропонуються без розводки електропроводів. Власники отримують тільки електрощиток на поверсі та у квартирі, тому наступним етапом реалізації обробки квартири буде розводка електрики. Тут варто чітко визначити, в яких місцях будуть розміщені розетки. Цей процес необхідно виконати до завершення фінішної обробки стін, особливо якщо ви плануєте обшивати їх гіпсокартоном.

3. Каналізація та розводка сантехнічних труб

Для найнеобхідніших потреб можна обійтися тимчасово встановленими кранами, унітазом, а після розведення труб та оздоблення стін кахлем або плиткою встановлювати стаціонарні сантехнічні вироби.

Оздоблювальні роботи

4. Стелі

Оздоблення стель починається після того, як виконані попередні етапи. Якщо ви вирішили шпаклювати поверхню, будьте готові до того, що це витратний та тривалий процес. До того ж при недостатньо акуратній роботі залишаються помітні сліди, які слід усувати, на що також потрібно чимало часу. Інша справа – обробка гіпсокартоном – швидко та якісно, ​​проте все залежить від індивідуальних побажань замовника.

5. Оздоблення стін

Ремонт квартири в новобудові здійснюють від верху до низу, тобто, починаючи зі стелі, закінчуючи підлогою. Тому, завершивши облицювання стелі, можна братися до стін. Від якості та дизайну оформлення буде залежати гармонійний вигляд інтер’єру в загальному, тому до даного процесу варто поставитись максимально відповідально. На сьогодні існує безліч варіантів облицювання:

  • Гіпсокартон;
  • Натуральні шпалери;
  • Коркове дерево;
  • Вінілові шпалери;
  • Рідкі шпалери;
  • Штучний камінь;
  • Плитка;
  • Панелі з дерева.

6. Підлогове покриття

Коли стяжка підлоги завершена, вибирайте покриття для підлоги. Це може бути ламінат, плитка, паркетна дошка, дерев’яна дошка для підлоги, килимове покриття, після укладання яких монтуються плінтуса.

7. Встановлення міжкімнатних дверей

Тут слід відштовхуватися від загального дизайну інтер’єру та підбирати вироби в тон колірної гами приміщень, а також в їх стилістики та ергономіки. Матеріал дверних конструкцій може бути різний та вибирається в залежності від індивідуальних переваг споживача.

Ремонт в новобудові. Поради

Отже, основним завданням власника житла в новобудові є правильний розподіл етапів роботи. Якщо дотримуватися оптимальної послідовності, наймати професійну бригаду будівельників та купувати якісні, зносостійкі матеріали, ви обов’язково отримаєте очікуваний результат.

Стежте за нашими проєктами та їх будівництвом на каналах youtube та Instagram.

Переглянути повний каталог приміщень доступний на сторінках Каталогу приміщень. Дізнатись інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу: