Категорії
Блог

Екологічні тренди в новобудовах 2021 року

Темп глобалізації постійно збільшується та більша частина українських розробників тепер нічим не відрізняється від забудовників із Китаю, США, Німеччини або інших країн. Тренди в архітектурі, плануваннях, облаштуванні прибудинкової території доповнює світовий екологічний тренд. Сучасне будівництво не повинно завдавати шкоди. Кожна будівельна компанія у світі тепер замислюється не тільки щодо комфорту мешканців новобудов, але й про екологічні тренди та природу. Українські компанії дотримуються загальних тенденцій та навіть стають родоначальниками деяких екологічних тенденцій.

Інфраструктура для електромобілів

Зображення електромобіля на місці зарядки

Кількість автомобілів на «зеленому» паливі зростає через величезне число посередників. Нові машини із салонів продаються вкрай слабко, тому що водії віддають перевагу старому транспорту зі США або Європи. У підсумку в Україну масово завозяться німецькі та американські електрокари, а також японські гібриди. Причому останніх стає все більше.

Автомобілям з електричними силовими установками в будь-якому випадку буде потрібно поповнювати заряд АКБ. Мешканцям простіше та зручніше заряджати автомобіль безпосередньо на підземному паркінгу або охоронюваному паркуванні поруч із будинком. Саме тому все більше число забудовників просто встановлюють кілька станцій на території. Цього цілком достатньо для задоволення попиту. Плюс підвищується лояльність інвестора до розробника, адже тепер власнику електромобіля немає потреби довго шукати зарядку та витрачати на це свій час.

Варто зазначити, що згідно з новими нормами будівництва, які діють з осені 2018 року, забудовник повинен побудувати не менше 5% паркомісць від загального числа з можливістю зарядити електромобіль.

Будівництво житлових комплексів поруч із транспортними розв’язками

Існує прямий зв’язок між розташуванням ЖК та екологією. Чим ближче буде станція метро або зупинка громадського транспорту, тим менше мешканців буде їздити на особистих авто та забруднювати атмосферу. Заведено вважати, що новобудови поруч зі зручними транспортними розв’язками сприятливо впливають на загальний рівень загазованості повітря.

Також розробники роблять ставки на екологічний вид транспорту, та намагаються змусити мешканців користуватися велосипедами для коротких поїздок. Для цього організовують паркування поруч із будинками, та прокладають мережу якісних асфальтованих доріжок. Зазвичай, витрачати додаткові гроші на будівництво подібної інфраструктури готові далеко не всі.

Зображення красивого та спокійного куточка на природі

Екологічні тренди. Сортування побутового сміття.

У світі гостро стоїть проблема перероблення сміття. Величезна кількість відходів, так чи інакше, потрапляє у світовий океан через забруднення великих рік. За найоптимістичнішими прогнозами, до 2050 року кількість пластику в Тихому та Атлантичному океані може зрівнятися з кількістю риби. Щоб не допустити погіршення екології європейські країни та США ухвалюють закони, які захищають навколишнє середовище. Зокрема, в Україні діє низка законодавчих актів, які змушують мешканців багатоповерхових будинків та котеджів сортувати сміття.

Такий підхід дозволяє ще на етапі споживача відсортувати пластик, який є головною причиною забруднення. Забудовники все частіше встановлюють поруч із новобудовами спеціальні контейнери для сортування побутових відходів. Мешканці самостійно сортують усе сміття на пластик, скло та папір. Надалі всі матеріали йдуть на перероблення.

Стежте за нашими проєктами та їх будівництвом на каналах youtube та Instagram.

Переглянути повний каталог приміщень доступний на сторінках Каталогу приміщень. Дізнатись інформацію, що описує не лише документи на квартиру на сторінках пресцентру чи блогу: