Категорії
Блог

Як правильно встановити кондиціонер

Хочете встановити центральний кондиціонер у вашому домі? Прочитайте це керівництво, щоб дізнатися більше про встановлення центрального кондиціонера, від вартості установки до вибору найкращого пристрою. Незалежно від того, чи дійсно літо стає спекотніше або ми втрачаємо терпимість до спеки, коли стаємо старше, багато хто з нас відчувають спокусу висмикнути галасливі, капаючі віконні кондиціонери і замінити їх тихими, ефективними системами центрального кондиціонування всього будинку. Але ми не будемо розвивати цю ідею далі. Ті з вас, у кого є повітроводи, турбуються, що зміна системи опалення буде дорогим і призведе до неефективності. І якщо у вас немає повітропроводів, ви не можете собі уявити, як вони будуть додані, не зруйнувавши будинок і не витративши купу грошей. Але додавання центрального повітря простіше і дешевше, ніж ви могли б подумати.

Особливості установки кондиціонера

Для будинку, який потребує воздуховодах, витрати і час роботи подвоюються. Але підрядник, досвідчений в переобладнанні, може вправно заховати повітроводи за стінами, в задній частині шаф і на горищі з мінімальними прорізами в стінах і стелі і невеликим безладом.

Як вибрати кращий центральний кондиціонер

Найважливіше рішення при установці центрального кондиціонера в вашому домі – це вибір правильного обладнання. Звернувшись до фахівців, ви зможете дізнатися, як правильно встановити кондиціонер для ефективної його роботи.

Розрахунок теплового посилення

Всі підрядники по охолодженню повинні почати свою оцінку вашого будинку з виконання ручного розрахунку навантаження кондиціонера. Це визначає приріст тепла, якому піддається ваш будинок. Розрахунок відносно простий у виконанні і покаже, який розмір одиниці вимірювання вам потрібен. Переходьте до іншого підряднику, якщо той, кого ви розглядаєте, хоче визначити правильний блок для вашого будинку виключно на основі досвіду. Хоча сильно залежить від того, де ви живете, кілька факторів впливають на розмір необхідної одиниці виміру, включаючи кількість ізоляції стін і горища, яке у вас є:

Типи і розташування вікон і дверей

  • Орієнтація вашого будинку на сонці.
  • Площа приміщення.
  • Розрахунок також може попередити вас про можливі переваги модернізації та ізоляції в вашому домі. Зробивши свій будинок більш енергоефективним, ви зможете зменшити розмір кондиціонера, який вам потрібен.

Наскільки великий центральний повітряний блок необхідний?

Виконайте ці кроки при визначенні розміру центрального кондиціонера, необхідного для вашого будинку.

Калібрування пристрою

Використовуючи розрахунок теплового приросту, ваш підрядник порекомендує розмір кондиціонера. Чи не ефективний агрегат не зможе повністю охолоджувати приміщення в найспекотніші дні і коштуватиме більше, тому що він повинен працювати довше, ніж правильно підібраний кондиціонер. Великий компресор також варто більше, щоб працювати, тому що він вимагає більше електроенергії. І невеликий за розміром кондиціонер знижує вологість ефективно. Це тому, що він охолоджує повітря так швидко, що він відключається, перш ніж у нього є можливість циркулювати належний обсяг повітря повз змійовиків, щоб витягти необхідну вологу. В результаті виходить кімната, яка не здається такою прохолодною, як показує температура. Насправді, кімната буде не досить вологою.

Ефективність кондиціонера

Після визначення розміру блоку ваш підрядник повинен поговорити з вами про ефективність, яка виражається сезонним рейтингом енергоефективності. Сучасні кондиціонери мають більш низькі експлуатаційні витрати і, як правило, більш високу якість, мають більше функцій безпеки, кращі звукові екрани і більш низькі вимоги до напруги.

Тип кондиціонера

Далі ви повинні вирішити, який тип системи купити. Є два види. Пакетна система об’єднує конденсатор, який охолоджує холодоагент і випускає тепле повітря, з системою вентилятора і змійовика, охолоджує повітря. Повітропровід з’єднується безпосередньо з блоком. Це, по суті, великий настінний кондиціонер з повітроводами. Але пакетні системи зустрічаються рідко.

З спліт-системою, конденсатор знаходиться зовні будинку, а система вентилятора і змійовика-всередині. Вони з’єднані один з одним трубами, які несуть холодоагент. Якщо у вас є система з примусовим повітрям, труби холодоагенту з’єднані з системою охолодження змійовика, встановленої в воздухоочистителе. Іноді вона йде прямо в існуючий блок. Якщо це не спрацює через обмеженість простору, підрядник виготовить окрему плівку з листового металу. Якщо у вас немає примусового повітря, система вентилятора і змійовика зазвичай розміщується на горищі, де вона буде доставляти прохолодне повітря через повітроводи. Знаючи, як самому встановити кондиціонер, ви зможете значно заощадити кошти.

Правильне розміщення кондиціонера

Навіть самі тихі конденсатори виробляють шум, тому консультуйтеся у фахівців, щоб знайти оптимальне місце, яке не знаходиться поруч з вікном спальні. Не встановлюйте конденсатор повністю, закриваючи його, тому що він витягує тепле повітря з верхньої частини. Будь-яке обмеження повітряного потоку знизить ефективність пристрою. Ви можете, однак, заховати конденсатор в ландшафтному дизайні, поки повітря може вільно циркулювати навколо нього.