Категорії
Блог

Як купити квартиру в розстрочку?

Для багатьох людей квартира в розстрочку – це шанс отримати омріяне житло, на яке, на жаль, немає повної суми. Як купити квартиру в розстрочку – поговоримо сьогодні. Квартира в кредит – це, по суті, правильне інвестування коштів, адже краще вкладати гроші у своє майно, а не в орендоване і чуже. Про те, що краще – власна квартира чи орендована, ми вже писали раніше, щоб ознайомитися з інформацією натисніть тут.

Купити нерухомість – це перейти на новий рівень комфортного життя, адже маючи власну квартиру чи дім, у нас зникають тривоги, що потрібно буде переїжджати, що раптово господарі можуть продати квартиру. Також дискомфорт орендованого житла в тому, що зробити ремонт та планування таким, яке хочеться саме вам, буде неможливо.  Ціна на нерухомість може різнитися, в залежності від району міста, інфраструктури та інших показників.

На що потрібно звернути увагу при виборі забудовника та банку-кредитора?

Сьогодні, послуги з придбання квартири в розстрочку, пропонують майже всі забудовники України. Але, варто знати, що умови кредитування можуть різнитися і тому, щоб не потрапити в скрутне становище потрібно звернути увагу на ряд показників:

  • яка повна вартість житла;
  • який перший внесок, за умови придбання квартири в розстрочку;
  • які терміни виплати та валюта.

Також варто знати, що купити квартиру в розстрочку та в іпотеці – це два різні кредити. Іпотечний кредит є довгостроковою грошовою позикою на придбання первинної або вторинної нерухомості, на термін до 20 років.
Квартири в розстрочку – це спосіб оплати, коли вартість квартири розбивається на зазначену договором кількість платежів та виплачується покупцем протягом періоду будівництва ЖК. До закінчення будівництва розстрочка безвідсоткова, після закінчення – на суму залишку нараховується відсоток.

купити квартиру в розстрочку, ПЕРЕВАГИ

Першою та найвигіднішою перевагою є те, що не маючи всієї суми для покупки, Ви можете все одно купити квартиру – своє омріяне житло, в якому будете створювати власний комфорт. Завдяки розстрочці ви зможете купити квартиру Полтава новостройки та бути спокійними – ваша родина буде жити у власній нерухомості.

Наступна перевага – це мінімальні вимоги до інвестора. Для того, щоб купити нерухомість в кредит, вам достатньо приїхати до відділу продажів компанії-забудовника та мати при собі паспорт та ІПН. Розмір першого платежу може коливатися від 10% до 70%.

Квартири в розстрочку — вигідний спосіб розв’язувати квартирне питання комфортно для клієнта. Вибирайте перевіреного забудовника та уважно вивчайте умови договору. Якщо ви давно думаєте де купити квартиру Полтава недорого, але хочете, щоб вона була зі зручним плануванням та побудована вчасно, рекомендуємо звернутися до перевіреної компанії-забудовника – ТОВ “БМК “АТЛАНТ”.

Ми не тільки будуємо класні будинки, ми робимо щасливими полтавців та гостей міста, адже наші житлові комплекси захоплюють з першого погляду. Продаж однокімнатних квартир, 2-кімнатних, 3-кімнатних та більше – це справа, до якої ми ставимося з повною відповідальністю. Завітайте в наш відділ продажів та ми допоможемо вам підібрати житло мрії.

Перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.