Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
Зателефонуемо за 1 хвилину

Час роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00

Европейские стандарты

Будуємо за європейськими стандартами

Будуємо ЖК “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ” з урахуванням “Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030”, в рамках проекту GIZ “Інтегрованого розвитку міст України”

Хочете купити квартиру в Полтаві для своєї сім’ї? Думаєте, де краще придбати нерухомість, щоб вигідно інвестувати капітал? В такому випадку вам допоможе компанія ТОВ “БМК “АТЛАНТ”.

Компанія стрімко втілює плани в життя, надаючи полтавчанам комфортне, красиве житло європейського рівня в кращих локаціях міста. Ми пропонуємо інвесторам купити в Полтаві квартири та апартаменти комфорт і еліт-класу з ремонтом під ключ, комерційну нерухомість. Власники квартир в наших ЖК отримують не просто 4 стіни, а сучасну, зручну квартиру для втілення самої сміливої ​​дизайнерської мрії. Компанія дбає про безпеку жителів. Тому ЖК мають системи відеоспостереження, пожежної сигналізації, закриті території, пасажирські і вантажні ліфти.

Проектна документація на будівництво житлових комплексів розробляється з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030», затвердженої рішенням сесії Полтавської міської ради 21.12.18р., В рамках проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» за участю співробітників КО «інститут розвитку міста» Полтавської міської ради, доктор архітектури професора Вадима Відмова та доцента пані Уте Корнек.

Компанія ТОВ «БМК «АТЛАНТ» має намір і надалі брати участь в соціально-важливих для міста Полтави заходах і продовжувати втілювати аналогічні проекти.

Дотримання Європейських стандартів

Застосування сучасних технологій

Проект розробленний за участі інституту розвитку міста