Категорії
Блог

Будівництво відновлено – українські забудовники продовжують працювати

24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилося. Війна. Відчуття безвиході та щоденної турботи. Змарніла зима 2022 року закінчувалася для України безпідставним і жорстоким злочином проти людства зі сторони сусідньої країни. Зруйновані оселі в різних куточках батьківщини. Люди залишалися без житла. Швидко пересуваючись вулицями, лише за крайньої потреби, очі кожного шукали хоч якусь впевненість. Кожен хотів побачити свідчення того, що майбутнє є і буде завтра. І ми в цьому були впевнені, тому продовжили будівництво. Ми будували й будуємо далі із впевненістю в Україну, в армію, даючи зрозуміти, що ми незламні, будуючи майбутнє, як найкращий забудовник Полтавщини.

Країна-агресор прийшла з війною і це вплинуло на всі сфери життя громадян. Малий, середній та великий бізнеси відчули труднощі, адже працювати під сиренами, ракетами та без світла важко. Але, ми сильна нація і вже через декілька місяців після повномасштабного вторгнення бізнеси почали оговтуватися та продовжувати працювати.

Забудовники Полтави також брали паузу у зведенні будинків на початку війни. Невизначеність та незнання, що буде завтра, зіграли велику роль в цій ситуації. З початком війни ціни на будівельні матеріали зросли. Для цього є декілька причин:

  • постачальник залишився на тимчасово окупованій території або немає змоги покинути її;
  • зміна логістичних ланцюгів – у зв’язку з бойовими діями на частині територій доводиться змінювати шлях доставки, він стає довшим, а відповідно і витрати на паливо більшими;

Варто зазначити, що багато компаній-забудовників стараються знайти вихід з ситуації та зробити все, щоб ціни не підіймалися ще вище.

Забудовник гарантує – Полтава буде з новобудовами та квартирами.

Завдяки ЗСУ наше місто та область не були окупованими, а тому бізнеси відновили свою діяльність і ринок нерухомості не виключення. Будівництво відновлено на 76%. Згідно зі статистикою Полтавської обласної військової адміністрації до нашого регіону приїхало близько 200 тисяч внутрішньопереміщених осіб. Щонайменше 6 великих забудовників нашого міста відновили будівництво, тому купити квартиру в Полтаві не проблема.

Перші, хто відновив роботу

Одними з перших, хто почав працювати, попри ракетні загрози були ми – ТОВ «БМК «АТЛАНТ».Вже на початку травня 2022 року на будівельних майданчиках кипіла робота. Ми продовжили працювати згідно зі стандартами та використовувати якісні будівельні матеріали. Враховуючи ситуацію в країні та рівень нашої економіки, ми не стали підіймати ціни до космічних розмірів, як це зробили інші забудовники. Наш ЖК “Європейський”, що знаходиться на вул. Європейській, 183, є комплексом комфорт класу, та має найбільшу перевагу – наземний паркінг. На сьогодні, процес будівництва активно триває. Ми робимо все, щоб забезпечити полтавців та гостей нашого міста якісним та комфортним житлом. Ми продовжуємо працювати на результат та разом розбудовувати майбутнє України.

Забудовник Комбінат виробничих підприємств також продовжив свою роботу над ЖК “Пелюстковий”. Але є і неприємний момент, даний забудовник анонсував здорожчання житла щонайменше на 20%. Тому купити квартиру у даного забудовника не така і гарна ідея, адже автоматично, потрібно додавати 20 відсотків лише до суми купівлі. Тобто, ті кошти, що Ви планували витратити на ремонт або на меблі, доведеться вкласти тільки у квадратні метри.

Компанія SMNK з ЖК на Шевченко, 96 на сторінках в соціальних мережах теж сповістила про відновлення роботи, але має певні труднощі з будматеріалами. Компанія очікує доставку тих чи інших матеріалів з інших міст та областей, що автоматично означає збільшення цінника за квадратний метр. Враховуйте це при виборі.

Полтаватрансбуд повідомили, що роботу відновили, але темпи будівництва дуже низькі. Наразі триває будівництво трьох ЖК по вул. Великотирнівська, 4А, вул. Сапіго, 2 та Павленківська площа. Компанія повідомила про здорожчання будматеріалів щонайменше на 30 %, а відповідно і ціна за квартиру не буде довоєнною. Також компанія розглядає питання скорочення заробітних плат чи штату.

Висновок.

Будівництво житла для українців триває, але ж так важливо обрати саме надійного забудовника Полтави. ТОВ«БМК «АТЛАНТ»гарантує Вам якість та швидкість. Наші клієнти не чекають роками своє житло. Ми розбудовуємо Україну для українців.

Повний перелік приміщень можна переглянути на сторінці Каталог приміщень. Також стежте за процесом будівництва на нашому каналі Youtube та в Instagram. Кожен зможе підібрати для себе корисну інформацію по вибору квартири, ремонту житла та як краще облаштувати свою оселю на сторінці Блог.